آب آزمایشگاهی | خرید آب آزمایشگاهی درجه 3

شرح

آب آزمایشگاهی درجه 3 را از تامین کنندگان مورد تایید ISO خریداری کنید

phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال است که یک تامین کننده مواد شیمیایی پیشرو در ایران بوده است. با تأیید تعدادی از استانداردهای ISO، و همچنین تضمین کیفیت 100٪ در تمام محصولات ما، ما دانش و تجربه لازم برای رسیدگی به تمام نیازهای تجاری شما را داریم.

آب آزمایشگاهی درجه 3 ما دارای اعتبار استاندارد BS EN ISO 3696 است. آب آزمایشگاهی را در ظروف 25 لیتری یا IBC های 1000 لیتری از فروشگاه اینترنتی مواد شیمیایی ما خریداری کنید. ما همچنین به دلیل کیفیت بی نظیر و خدمات مشتری پیشرو در صنعت در سطح بین المللی شناخته شده ایم، بنابراین می توانید با اطمینان خرید کنید.

همین امروز آب آزمایشگاه را به صورت آنلاین سفارش دهید که در آنجا می توانید تحویل روز بعد در سراسر کشور و تخفیف در سفارشات عمده دریافت کنید. ما همچنین خدمات اضافی را برای همه محصولات در دسترس داریم، از جمله برچسب زدن شخصی، بسته بندی قابل تنظیم و انتخاب اندازه بسته بندی خاص. برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

آب آزمایشگاهی درجه 3 چیست؟

آب آزمایشگاهی درجه 3 نوعی آب با کیفیت است که با مشخصات دولتی مطابق با استانداردهای ایرانیی یا بین المللی مطابقت دارد. این آب فقط برای مصارف آزمایشگاهی در نظر گرفته شده است. آب درجه 3 یا با یک تقطیر، اسمز معکوس یا از طریق دیونیزه کردن تولید می شود.

طبق دستورالعمل ها، آب آزمایشگاهی درجه 3 نباید بیش از حداکثر میزان آلاینده زیر باشد:

آلاینده

پارامتر

درجه 3

یون ها

مقاومت در 25 oسی [MΩ·cm]

0.2

رسانایی در 25 oسی [μS·cm−1]

5.0

اسیدیته / قلیاییت

PH در 25oسی

5.0-7.5

ارگانیک

کل کربن آلی/ppb (μg/l)

کل جامدات

mg/kg

2

کلوئیدها

سیلیس (μg/ml)

باکتری ها

CFU/ml

آب آزمایشگاهی درجه 3 برای چه مواردی استفاده می شود؟

برای تهیه معرف ها و محلول ها از آب آزمایشگاهی درجه 3 استفاده می شود. برای استفاده در کارهای تحلیلی و آزمایش در نظر گرفته شده است. می توان از آن در حمام آب آزمایشگاهی برای انکوباسیون نمونه های کشت سلولی، معرف های گرم یا ذوب بسترها استفاده کرد.

همچنین می توان از آن در کاربردهای آزمایشگاهی عمومی مانند محلول های بافر و pH استفاده کرد. همچنین می توان از آن برای تغذیه سایر سیستم های آب مانند شیرهای آزمایشگاهی استفاده کرد.

مشخصات عالی با بهترین قیمت

phosphoric-acid.ir آب آزمایشگاهی درجه 3 را در بسته بندی های مختلف تا تانکرهای جاده ای 25000 لیتری می فروشد. تعهد ما به ارائه خدماتی کارآمد که کیفیت را به خطر نمی اندازد به این معنی است که شما بهترین محصولات را با بهترین قیمت دریافت می کنید.

ما علاوه بر آب آزمایشگاهی درجه 3، آب دیونیزه، مقطر و فوق خالص با خلوص بالا را نیز می فروشیم.

برای تحویل سریع و تخفیف های عالی همین امروز آنلاین سفارش دهید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چگونه می توانیم به کسب و کار شما کمک کنیم، با تیم فروش فنی ما تماس بگیرید تا قبل، در حین و حتی بعد از خرید شما را راهنمایی کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *