آب تصفیه شده USP | آب USP را بخرید

چرا آب تصفیه شده USP را از phosphoric-acid.ir بخریم؟

phosphoric-acid.ir یک تولید کننده مواد شیمیایی با سابقه با بیش از 40 سال تجربه است. ما می توانیم تمام نیازهای آب تصفیه شده USP شما را برآورده کنیم. ما به بسیاری از استانداردهای ISO، از جمله سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001، معتبر هستیم، که تضمین می کند محصولات ما همیشه با بالاترین استانداردها تولید می شوند.

رضایت مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است. امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد نیازهای فنی خود و مشاوره فنی رایگان صحبت کنید، یا در مورد نیازهای آب تصفیه شده USP خود صحبت کنید. تیم متخصص ما قبل، حین و بعد از خرید آماده کمک به شما هستند.

درباره آب تصفیه شده USP

آب تصفیه شده USP آبی است که از آب آشامیدنی تهیه شده و مطابق با مقررات آب آشامیدنی است. فرآیند تصفیه ناخالصی ها را از آب آشامیدنی با استفاده از ترکیبی از تبادل یونی، اسمز معکوس، فیلتراسیون تا 0.2 میکرون و تصفیه UV حذف می کند.

آب تصفیه شده USP نوعی آب است که الزامات فارماکوپه ایالات متحده (USP) را برآورده می کند، یک استاندارد بین المللی شناخته شده که مشخصات آن سطح خاصی از کیفیت را تضمین می کند. سایر استانداردهای بین المللی شناخته شده عبارتند از EP (فارماکوپه اروپایی)، BP (فارمکوپه ایران)، و JP (فارمکوپه ژاپن). phosphoric-acid.ir همچنین آب EP را تامین می کند.

در phosphoric-acid.ir، ما اعتبار سنجی فرآیند تصفیه را انجام داده ایم تا اطمینان حاصل شود که آب تولید شده با الزامات مشخص شده توسط USP مطابقت دارد. ما همچنین آب تصفیه شده را به طور مداوم آزمایش می کنیم تا مطمئن شویم که سیستم به طور مداوم آب تولید می کند که الزامات USP را برآورده می کند.

خواص آب تصفیه شده USP

درجات آب کمی متفاوت است، اما تمام آب تولید شده با استانداردهای USP دارای ناخالصی کمی مانند فلزات سنگین، نیترات، کلریدها و سولفات ها است. همچنین مشخصات رسانایی و pH خاصی را برآورده می کند.

آب تصفیه شده USP باید مطابق با مشخصاتی که در مونوگراف USP برای درجه خاصی از آب عرضه شده است، مطابقت داشته باشد.

کاربردهای آب تصفیه شده USP

درجه های مختلف آب برای اهداف دارویی مختلف مناسب است. از آب تصفیه شده USP استفاده می شود:

  • در فرآوری، فرمولاسیون و ساخت فرآورده های دارویی
  • به عنوان مواد فعال دارویی (API)
  • به عنوان معرف های تحلیلی
  • در برنامه های تمیز کردن

لطفاً با ما تماس بگیرید تا مطمئن شوید که آب تصفیه شده USP برای استفاده مورد نظر شما مناسب است. phosphoric-acid.ir همچنین USP Water for Injection را تامین می کند.

توجه به این نکته ضروری است که نه آب تصفیه شده USP و نه آب تزریقی USP استریل نیستند و بنابراین برای استفاده تزریقی مناسب نیستند. برای استفاده تزریقی، آب استریل USP برای تزریق مورد نیاز است.

چگونه آب USP را تولید می کنیم

هنگامی که ما آب USP را تولید می کنیم، از آب دیونیزه شده به عنوان ماده اولیه در سیستم اسمز معکوس دو گذر (RO) استفاده می کنیم.

RO نوعی اولترافیلتراسیون است و هنگامی که آب در این سیستم قرار می گیرد، به طور مداوم از طریق حلقه اصلی و مخزن ذخیره در حال حرکت است. این بدان معنی است که همیشه از RO و سپس مرحله استریلیزاسیون ماوراء بنفش (UV) عبور می کند. سپس آب معمولاً در ظروف 25 لیتری و IBC های 1000 لیتری بطری می شود یا در فرآیند استفاده می شود. ما آزمایشات هفتگی را برای اطمینان از مطابقت با مشخصات فعلی انجام می دهیم – و همچنین این کار را برای آب تصفیه شده EP خود انجام می دهیم.

تامین آب تصفیه شده USP

تامین کنندگان معتبر آب تصفیه شده USP باید دارای استانداردهای کیفیت و زیست محیطی خاصی مانند سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 باشند.

چنین مجوزهایی به اطمینان از کیفیت محصول خریداری شده کمک می کند و به کاهش تأثیر منفی بر محیط زیست کمک می کند. phosphoric-acid.ir مطابق با این استانداردها معتبر است و بیش از 40 سال تجربه در صنایع شیمیایی دارد. ما همچنین یک سرمایه گذار تایید شده در مردم هستیم.

ما از ممیزی مشتریان فعلی و جدید در مورد آب تصفیه شده USP و فرآیندهایی که استفاده می کنیم استقبال می کنیم. ما در phosphoric-acid.ir، آب تصفیه شده USP خود را با آزمایش میکروبیولوژیکی توسط شخص ثالث آزمایش می کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *