آب دریا مصنوعی | خرید آب دریای مصنوعی

شرح

به دنبال آب دریا مصنوعی (مصنوعی) هستید؟

phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال است که یک تامین کننده مواد شیمیایی پیشرو در ایران بوده است. با تایید تعدادی از استانداردهای ISO، و همچنین تضمین کیفیت 100% برای هر محصول، ما دانش و تجربه لازم برای رسیدگی به تمام نیازهای تجاری شما را داریم.

می‌توانید آب دریا مصنوعی – همچنین به نام آب دریا مصنوعی – را از فروشگاه آنلاین مواد شیمیایی ما در ظروف ۲۵ لیتری و ۱۰۰۰ لیتر IBC خریداری کنید. برای تحویل در سراسر کشور در روز بعد و تخفیف در سفارشات عمده، امروز آنلاین سفارش دهید.

ما همچنین خدمات اضافی و پیشرو در صنعت را برای همه محصولات در دسترس داریم، از جمله برچسب زدن شخصی، بسته بندی قابل تنظیم و انتخاب اندازه بسته بندی خاص. برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

درباره آب دریا مصنوعی

آب دریا مصنوعی (ASTM D1141-98) برای شبیه سازی محتوای نظری آب طبیعی دریا استفاده می شود. این آب که به عنوان آب دریای مصنوعی نیز شناخته می شود، محلولی از نمک های معدنی محلول است که در دریا یافت می شود اما از مزیت تکرارپذیری برخوردار است.

آب مصنوعی دریا برای چه مواردی استفاده می شود؟

مشتریان ما از آب دریا مصنوعی برای تعدادی از کاربردها استفاده می کنند. به عنوان مثال، ممکن است برای کاربردهای آزمایشگاهی مانند تجزیه و تحلیل و آزمایش استفاده شود.

یکی دیگر از کاربردهای رایج آزمایش مقاومت یک ماده از آب دریا بدون نیاز به رفتن به دریا است. مواد می توانند شامل پوشش های محافظ، رنگ ها، فلزات، پلاستیک ها و رزین ها باشند. آب دریای مصنوعی اغلب در برنامه های تحقیق و توسعه استفاده می شود.

امروز آنلاین سفارش دهید

در phosphoric-acid.ir، ما در تلاش هستیم تا به همه مشتریان خود خدمات دوستانه ارائه دهیم. محصولات ما دارای 100% ضمانت کیفیت هستند تا بتوانید آرامش داشته باشید و با اطمینان خرید کنید.

امروز سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت کنید یا برای اطلاعات بیشتر با تیم فروش فنی ما تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که قبل، حین و حتی بعد از خرید به شما کمک کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *