آب دیونیزه | خرید اینترنتی آب دیونیزه

درباره آب دیونیزه شده (دیونیزه شده).

آب دیونیزه آبی است که تقریبا تمام یون های معدنی آن از جمله کلسیم، سدیم، آهن، مس و کلرید حذف شده است. آب دیونیزه شده نوعی آب غیر معدنی است که اصطلاحی فراگیر برای آبی است که مواد معدنی و آلاینده های آن حذف شده است، خواه از طریق دیونیزه کردن، اسمز معکوس یا تقطیر باشد.

آب دیونیزه شده درجه استاندارد آبی است که ما عرضه می کنیم و برای اکثر کاربردها مناسب است. ما همچنین برای کاربردهایی که به درجه بالاتری از گواهینامه نیاز دارند، آب با درجه فوق‌العاده خالص را ارائه می‌کنیم که تحت آزمایش‌های اضافی قرار می‌گیرد.

با بیش از 40 سال سابقه به عنوان تولید کنندگان مواد شیمیایی و دارندگان گواهینامه های کیفیت ISO 9001:2015 و ISO 13485، همه محصولات ما مطابق با استانداردهای کیفیت دقیق تولید می شوند.

موارد استفاده از آب دیونیزه شده

آب دیونیزه که اغلب به صورت اختصاری DI نامیده می شود، برای طیف وسیعی از کاربردها استفاده می شود. معمولاً در محیط های آزمایشگاهی و دارویی برای تهیه مواد شیمیایی و مخلوط استفاده می شود. آب دیونیزه شده همچنین برای آزمایش برخی از مواد برای ترکیبات خاص استفاده می شود.

آب DI همچنین در موارد زیر استفاده می شود:

  • باتری های اسیدی و قلیایی
  • آزمایش فشار تاسیسات جدید، مانند خطوط لوله نفت و گاز
  • سیستم های گرمایش و سرمایش در مقیاس بزرگ
  • شستشو و شارژ سیستم های خنک کننده خودرو
  • شوینده های خانگی
  • عطر و سایر لوازم آرایشی

تولید و آزمایش آب دیونیزه

ما آب دیونیزه را با استفاده از فرآیند تبادل یونی می سازیم. آب از یک دیونایزر دو بستر عبور می کند که از رزین های آنیونی و کاتیونی برای تصفیه آب استفاده می کند.

پس از مرحله تصفیه اولیه، هدایت الکتریکی کمتر از 1 µS/cm خواهد بود که بسیار کمتر از آب مقطر سنتی است. در این مرحله، آب را می توان دیونیزه نامید.

برای کاهش بیشتر ناخالصی ها پس از یونیزاسیون، آب را از طریق یک لامپ استریلیزاسیون فرابنفش و یک فیلتر 0.2 میکرونی عبور می دهیم که ذرات بسیار ریز و همچنین باکتری ها را حذف می کند.

این باعث می شود آب فوق خالص شود – و همچنین می توانید آب فوق خالص را از phosphoric-acid.ir خریداری کنید.

خرید اینترنتی آب دیونیزه

phosphoric-acid.ir تامین کنندگان قابل اعتماد آب دیونیزه در ایران با بیش از 40 سال تجربه در حمل و نقل و توزیع مواد شیمیایی است. شما می توانید آب دیونیزه شده را در ظروف 25 لیتری، IBC های 1000 لیتری یا تانکرهای فله خریداری کنید. از طرف دیگر، با تیم فروش متخصص ما تماس بگیرید تا در مورد نیازهای سفارشی خود صحبت کنید. سفارشات به صورت آنلاین یا تلفنی امکان پذیر است.

آب دیونیزه آب با کیفیت استاندارد یا درجه مصرف عمومی است که ما تولید می کنیم. برای بسیاری از محلول‌های شیمیایی و معرف‌های شیمیایی که تولید می‌کنیم، ما تمایل داریم از آب درجه فارمکوپه (آب تصفیه شده USP، آب تزریقی USP یا آب تصفیه شده EP) استفاده کنیم. اگر در مورد اینکه کدام آب به بهترین وجه نیاز شما را برآورده می کند سؤالی دارید، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *