آیا ضد یخ انبار کرده اید؟

دوباره همان موقع از سال است. هوای سرد شروع به جابجایی کرده است و ما باید اقدامات مناسب را انجام دهیم تا مطمئن شویم که ماشین ما به درستی کار می کند و برای رفت و آمدهای کاری روزانه ما خراب نمی شود. خوشبختانه… ما راه‌حل‌هایی داریم تا سفرهای زمستانی شما را بدون دردسر کنیم.

ما می توانیم ضدیخ آماده استفاده را در ظروف 5 لیتری و 25 لیتری، درام های 200 لیتری و IBC 1000 لیتری با تخفیف عمده برای خریدهای بیش از 4 سفارش در برخی از گزینه ها عرضه کنیم. خرید ضد یخ از phosphoric-acid.ir می‌تواند از مشکلاتی که بسیاری از افرادی که روزانه رانندگی می‌کنند با آن مواجه هستند، خواه رفت و آمد روزانه آنها به محل کار یا دلایل دیگر باشد، جلوگیری کند.

 

آب خنک کننده ای است که ما در موتورهای احتراق داخلی استفاده می کنیم. این می تواند در ماه های سرد زمستان جامد شود، بنابراین ضد یخ برای جلوگیری از رسیدن به نقطه انجماد و نگهداری آن به صورت مایع مفید است. اتیلن گلیکول ترکیبی است که معمولا ضد یخ را می سازد. با این حال، هنگامی که بلعیده می شود، اتیلن گلیکول به کریستال های اگزالات کلسیم تبدیل می شود که می تواند در اندام های حیاتی تجمع یافته و باعث آسیب شود.

به عنوان جایگزین ایمن تر، ما ضد یخ غیر سمی را عرضه می کنیم که پایه آن پروپیلن گلیکول است. این ماده اخیراً در ضد یخ استفاده شده است، اما بوی شیرین موجود در اتیلن گلیکول را ندارد، بنابراین خطر بلعیدن توسط حیوانات خانگی یا کودکان را کاهش می دهد. بر خلاف اتیلن گلیکول، اگر پروپیلن گلیکولاست بلعیده شده، به کریستال های اگزالات کلسیم تبدیل نمی شود و تنها محصول جانبی بالقوه خطرناک آن در مقادیر بسیار کم تولید می شود. به دلیل آب سخت در اروپا، اکثر ضدیخ ها بدون فسفات تولید می شوند و به جای آن حاوی سیلیکات و کربوکسیلات هستند. ادامه مطلب

اگر در مورد اطلاعات این پست وبلاگ سؤالی دارید، لطفاً از طریق ایمیل [email protected] با ما تماس بگیرید یا از طریق تماس با ما

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *