از کجا آب مقطر بخرم؟

آب مقطر نوعی آب تصفیه شده است. با گرم کردن آب به بخار تولید می شود و سپس به مایع تبدیل می شود. این به عنوان فرآیند تقطیر شناخته می شود و مایع تولید شده آب مقطر است.

آب مقطر کاربردهای کمی در خانه دارد، از جمله در خنک کردن و تمیز کردن موتورهای خودرو و در دستگاه های مرطوب کننده. آب با خلوص بسیار بالا، مانند آبی که در phosphoric-acid.ir تولید می کنیم، برای مصرف انسان مناسب نیست.

واقعاً در دنیای صنعتی است که آب مقطر خودش به وجود می آید. آنقدر خالص است که می توان از آن در آزمایشات آزمایشگاهی، برای تمیز کردن ابزار پزشکی، ساخت لوازم آرایشی و حتی دم کردن آبجو استفاده کرد. اما از کجا می توان آب مقطر خرید؟

خرید آب مقطر

شما گزینه های زیادی برای خرید آب مقطر دارید. البته، ما خرید از phosphoric-acid.ir را توصیه می کنیم … اما اگر فقط خودمان را توصیه کنیم، کمی غیر صادقانه خواهد بود!

برای برخی از مشتریان با نیازهای تجاری خاص و در برخی شرایط، phosphoric-acid.ir مناسب ترین تامین کننده نخواهد بود.

از کجا آب مقطر بخرم

خرید آب مقطر از یک تولید کننده مواد شیمیایی

اگر شرکتی هستید که مایلید آب مقطر را از یک تولید کننده مواد شیمیایی معتبر و معتبر خریداری کنید، phosphoric-acid.ir احتمالاً همان تولید کننده شیمیایی است که به دنبال آن هستید. چرا؟

قابلیت اطمینان برای ما کلیدی است – شما نمی خواهید یک تانکر آب مقطر برای ساخت مجموعه های لوازم آرایشی سفارش دهید تا در تاریخ معینی آماده ارسال شوند، فقط برای اینکه آب دیر باشد یا مطابق با مشخصات شما نباشد. ما مطمئن می شویم که این اتفاق نمی افتد.

phosphoric-acid.ir نیز این است:

  • یک شرکت تاسیس شده از سال 1977، با هزاران مشتری خوشحال
  • کارشناس صنعت در تامین انواع آب تصفیه شده
  • خوشحالم که بهترین نوع آب برای شما و همچنین ارائه خدمات پیش خرید و پشتیبانی پس از فروش رایگان
  • کیفیت معتبر، دارای ISO 9001 و ISO 14000 در میان سایر موارد

ما همچنین تضمین می‌کنیم که آب مقطر ما مطابق با مشخصات است، می‌توانیم سفارش دهیم، و در صورت نیاز می‌توانیم گواهی‌های انطباق و تجزیه و تحلیل را تحویل دهیم (هزینه‌های اضافی ممکن است اعمال شود).

با این حال، در phosphoric-acid.ir ما آب مقطر را مستقیماً به مصرف کنندگان عرضه نمی کنیم.

آب مقطر برای خرید مصرف کننده

آب مقطر در بسیاری از سوپرمارکت‌های بزرگ، داروخانه‌ها و به‌صورت آنلاین از سایت‌هایی مانند آمازون و eBay در دسترس مصرف‌کنندگان است. اگر فقط به مقدار کمی نیاز دارید، قطعاً باید آب مقطر را بخرید، و همچنین به طور کلی ارزان تر است.

با این حال، سطح موجودی ممکن است نامنظم باشد، و از آنجایی که برای سفارش ساخته نشده است، به این معنی است که کیفیت ممکن است چندان خوب نباشد. علاوه بر این، اگر آب مقطر را از آمازون یا eBay خریداری می‌کنید، مطمئن شوید که فروشندگان را به دقت بررسی کرده‌اید، زیرا آنها می‌توانند اعتبار کمتری داشته باشند و محصولات با کیفیت پایین‌تری نسبت به تامین‌کنندگان مواد شیمیایی معتبر ارائه کنند.

اگر فقط به مقدار بسیار کمی برای استفاده در خانه نیاز دارید و می خواهید دوباره درس های شیمی قدیمی خود را مرور کنید، می توانید آب مقطر خود را نیز بسازید.

در phosphoric-acid.ir، ما آب مقطر را در اندازه های مختلف از آمپول تا تانکرهای 25000 لیتری می فروشیم. امروز با تیم ما تماس بگیرید تا در مورد نیاز آب مقطر خود صحبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *