از کجا می توانم آب دیونیزه بخرم؟

قبل از اینکه بخواهیم آب دیونیزه شده را از کجا بخریم، بیایید ببینیم که چیست. آب دیونیزه شکلی از آب تصفیه شده است. این ماده توسط آب جاری از طریق یک رزین باردار الکتریکی ساخته می‌شود که یون‌های هیدروژن و هیدروکسید را برای مواد معدنی محلول تغییر می‌دهد، قبل از اینکه برای تولید آب دیونیزه‌شده دوباره ترکیب شود. نتیجه آبی است که تقریباً تمام یون های معدنی آن مانند کلرید، سدیم و آهن حذف شده است. با این حال، اکثر باکتری ها یا ویروس ها را از بین نمی برد.

موارد استفاده از آب دیونیزه به عنوان یک عامل خنک کننده در دستگاه های پزشکی، در تمیز کردن ماشین آلات صنعتی، در برخی از آکواریوم ها، تمیز کردن پنجره ها و در لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد.

خرید آب دیونیزه

شما می توانید آب دیونیزه شده را در طیف وسیعی از مکان ها خریداری کنید. به طور طبیعی، ما قصد داریم phosphoric-acid.ir را به عنوان یکی از مناسب ترین ها پیشنهاد کنیم، اما اگر فقط خودمان را پیشنهاد کنیم کمی گمراه کننده خواهد بود!

مشتریان خاص، نیازهای تجاری متفاوت و موقعیت‌های خاصی وجود دارد که ما مناسب‌ترین تامین‌کننده نخواهیم بود، بنابراین به منظور شفافیت، به برخی از جایگزین‌ها نیز اشاره می‌کنیم.

خرید آب دیونیزه شده از یک تولید کننده مواد شیمیایی

اگر شما کسب و کاری هستید که به دنبال یک تولید کننده مواد شیمیایی معتبر و معتبر هستید، احتمالاً شرکتی مانند phosphoric-acid.ir همان چیزی است که به دنبال آن هستید. چرا؟

قابلیت اطمینان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اولویت اصلی ما است – شما نمی‌خواهید 20000 لیتر آب دیونیزه را برای آزمایش فشار یک کشتی به عنوان بخشی از یک پروژه ساختمانی بزرگ سفارش دهید، زیرا ممکن است تاخیر داشته باشد یا از مشخصات آن خارج شود. پروژه با هزینه قابل توجه ما اطمینان می دهیم که این اتفاق نمی افتد. علاوه بر این:

  • شرکت تاسیس شده به معنای سابقه کار اثبات شده، با هزاران مشتری راضی (phosphoric-acid.ir در سال 1977 تاسیس شد)
  • ما هستیم کارشناسان در این منطقه و تامین انواع مختلف آب
  • ما پیشنهاد می دهیم مشاوره در بهترین آب برای شما: ممکن است نوع دیگری از آب تصفیه شده برای نیازهای شما مناسب تر باشد
  • ما پیشنهاد می دهیم پشتیبانی فنی پیش از خرید رایگان همچنین پشتیبانی پس از فروش
  • متنوع داریم اعتبارنامه های کیفیت از جمله ISO 9001 و ISO 14000
  • ما تضمین می کنیم که آب ما با مشخصات مطابقت دارد – می توانید مشخصات آب دیونیزه شده ما را در اینجا پیدا کنید
  • ما استفاده می کنیم پیک های قابل اعتماد که شانس تحویل به موقع و کامل سفارش شما را به حداکثر می رساند
  • می توانیم فراهم کنیم گواهی انطباق و گواهی تجزیه و تحلیل در صورت نیاز (بسته به اندازه سفارش شما ممکن است هزینه اضافی داشته باشد)
  • ما میتوانیم به سفارش درست کنید، به این معنی که کیفیت احتمالاً بالاتر از منابع جایگزین است
  • ما پیشنهاد می دهیم حساب برای مشتریان که به طور منظم خرید خواهد کرد

با این حال، در phosphoric-acid.ir ما آب دیونیزه شده را مستقیماً به مصرف کنندگان عرضه نمی کنیم.

آب دیونیزه شده برای خرید مصرف کننده

آب دیونیزه شده برای خرید مصرف کننده در بسیاری از سوپرمارکت های بزرگ، فروشگاه های سخت افزار و البته از خرده فروشان آنلاین مانند آمازون و eBay در دسترس است. این قطعاً مزایایی دارد – معمولاً ارزان‌تر است، می‌توانید مقداری از آن را از فروشگاه هفتگی خود تهیه کنید، و استفاده از آن برای پر کردن اتو یا باتری ماشین شما بسیار خوب است.

با این حال، از آنجایی که به سفارش ساخته نشده است، احتمالاً کیفیت و رسانایی آن به خوبی نخواهد بود و فقط برای خرید چند بسته کمتر از 25 لیتری واقعاً مناسب است.

اگر از آمازون یا eBay خرید می‌کنید، فروشندگان را با دقت بررسی کنید، زیرا آنها معمولاً نسبت به تامین‌کنندگان مواد شیمیایی معتبر از اعتبار کمتری برخوردار هستند – به عنوان مثال، آنها اعتبارنامه‌های کیفیت یکسانی ندارند.

خرید آنلاین همچنین طرف دیگری را به زنجیره تامین معرفی می کند که می تواند مسائل را پیچیده کند. به عنوان مثال، دریافت رسید مالیات بر ارزش افزوده برای خرید شما ممکن است دشوار باشد. همچنین پشتیبانی پس از فروش بالقوه محدود است.

آب دیونیزه شده خود را بسازید

و یک جایگزین دیگر وجود دارد. شما می توانید آب دیونیزه شده خود را بسازید. در صورتی که فقط به مقدار کمی آب با خلوص بالا نیاز داشته باشید، می توان دستگاه های تقطیر کوچک را خریداری کرد و اگر هر از چند گاهی به مقدار کمی نیاز داشتید، می توانند بهترین گزینه باشند.

همچنین به این معنی است که می توانید آن را همانطور که به آن نیاز دارید درست کنید. فقط توجه داشته باشید که خروجی معمولاً کم است و در مقایسه با مقدار آب تولید شده انرژی نسبتاً زیادی مصرف خواهید کرد.

مشاوره در مورد بهترین راه برای خرید آب دیونیزه

برای اطلاعات جامع در مورد آب دیونیزه شده، راهنمای کامل منابع آب دیونیزه شده ما را بررسی کنید.

اگر کسب‌وکاری هستید که می‌خواهید آب یونیزه‌شده را در مقیاس بزرگ خریداری کنید، می‌توانید این کار را به صورت آنلاین یا با تماس با ما با شماره 0800 990 3258 انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *