اکنون می توانید دوباره EP Water را به صورت آنلاین خریداری کنید

phosphoric-acid.ir دوباره معرفی شده است آب EP به آن فروشگاه اینترنتی مواد شیمیایی. این محصول در 1000 لیتر IBC موجود است و حتی می توان آن را به صورت عمده نیز عرضه کرد. phosphoric-acid.ir این محصول را به انبار خود بازگردانده است تا نیازهای طیف وسیع تری از مشاغل را که به آب درجه EP نیاز دارند برآورده کند.

درباره EP Water

آب EP درجه ای از آب است که الزامات سختگیرانه فارماکوپه اروپا را برآورده می کند. این یک استاندارد بین المللی شناخته شده است که سطح خاصی از کیفیت را برای محصولاتی که مشخصات آن را برآورده می کنند تضمین می کند.

phosphoric-acid.ir آب EP را مجدداً به فروشگاه آنلاین خود معرفی کرده است. این محصول با استانداردهای فارماکوپه اروپا مطابقت دارد و می توان آن را در 1000 لیتر IBC خریداری کرد.

فارماکوپه اروپایی

فارماکوپه اروپا استانداردهای کیفیت مشترکی را در اختیار صنایع سراسر اروپا قرار می دهد. آنها کیفیت مواد مورد استفاده برای تولید داروها یا سایر محصولات درجه دارویی، از جمله مواد فعال، مواد کمکی و آب را تضمین می کنند.

فارماکوپه اروپایی در اروپا اجباری است و برای اطمینان از ایمنی عموم استفاده می شود. phosphoric-acid.ir با معرفی مجدد آب EP در فروشگاه آنلاین ما، کسب و کار خود را گسترش می دهد تا نیازهای خاص طیف وسیع تری از تجارت را برآورده کند.

درجات آب

علاوه بر آب فارماکوپه اروپایی، تعدادی از گریدهای آب فارماکوپه نیز وجود دارد. این شامل:

  • USP (فارماکوپه ایالات متحده) آب
  • BP (فارمکوپه ایران) آب
  • JP (فارمکوپه ژاپنی) آب

هر یک از این گریدها کمی متفاوت هستند، اما یک چیز مشترک همه آنها، سطح خلوص بالای آنها، و همچنین نیازهای شدید pH و رسانایی آنها است.

فارماکوپه اروپایی استانداردهایی را برای مواد مورد استفاده در صنعت داروسازی، مانند آب تصفیه شده، تعیین می کند. مهم است که این محصولات به دلیل وجود آنها در مواردی مانند فرمول های دارویی تنظیم شوند.

خواص EP Water

آب EP، و همچنین تمام آب های دیگر تولید شده بر اساس استاندارد فارماکوپه اروپا، دارای سطوح ناخالصی بسیار پایینی است. این امر به این دلیل است که یک الزام است که آب درجه فارماکوپه حداقل آثار آلاینده را داشته باشد. در phosphoric-acid.ir، آب EP ما (به قسمت در میلیون):

  • فلزات سنگین: کمتر از 0.2 ppm
  • نیترات ها: کمتر از 0.1 ppm
  • کلریدها: کمتر از 70ppm
  • سولفات ها: کمتر از 250 ppm

ضمناً این محصول توسط phosphoric-acid.ir ساخته شده است تا دارای یک TVC (کل محتوای قابل اجرا) کمتر از 100. TVC اندازه گیری چیزهایی مانند باکتری ها، مخمرها و گونه های کپک است.

آب درجه فارماکوپه نیز باید دارای مشخصات خاصی از رسانایی و pH باشد. این محصول آبی تمامی این الزامات را برآورده می کند و دارای PH بین 5 تا 8 و همچنین رسانایی کمتر از 5.1 میکروزیمن می باشد.

آب EP phosphoric-acid.ir نیز عبور می کند تست مواد اکسید شونده و پس از تبخیر، باقیمانده ای که از خود به جا می گذارد کمتر از 100 ppm است.

کاربردهای EP Water

از آنجایی که آب EP در سراسر جهان به دلیل کیفیت بی عیب و نقص و سطوح ناخالصی پایین آن شناخته شده است، طیف وسیعی از کاربردها در بسیاری از بخش های مختلف دارد. در بسیاری از صنایع، استفاده از آب با گرید EP یک نیاز خاص است زیرا تضمین می کند که فرآیندها و محصولات آنها به سطح خاصی از کیفیت پایبند هستند.

رایج ترین کاربردهای آب EP عبارتند از:

  • در تست محصول جایی که برای کنترل کیفیت محصولات دارویی، محلول ها و فرمول ها بسیار مهم است
  • در کارهای تحلیلی برای اطمینان از نتایج دقیق و قابل اعتماد، زیرا خلوص آن به این معنی است که باقیمانده ای را که می تواند نتایج آزمایش را آلوده کند، باقی نمی گذارد.
  • در ساخت محصولات مختلف مانند مواد دارویی، داروها و سایر محصولات دارویی یا آرایشی

آب EP در طیف گسترده ای از صنایع استفاده می شود زیرا خطر عناصر کمیاب ناخواسته یا رسوبات معدنی را که بر نتیجه تجزیه و تحلیل یا یکپارچگی محصول تأثیر می گذارد، حذف می کند.

آب EP در صنعت داروسازی کاربردهای مختلفی دارد. معمولاً به عنوان حلال در فرمولاسیون استفاده می شود. همچنین استفاده از آن در کارهای تحلیلی برای اطمینان از نتایج قابل اعتماد و دقیق بسیار مهم است.

چه کسی می تواند آب EP را تامین کند؟

تعدادی شرکت وجود دارند که می توانند آب EP را تامین کنند. تامین کنندگان باید مقررات تعیین شده توسط فارماکوپه اروپا را رعایت کنند تا محصولی را آب EP بخوانند.

phosphoric-acid.ir یکی از معتبرترین تامین کنندگان آب EP به دلیل اعتبار آن به انواع مختلف است. استانداردهای بین المللی شناخته شدهاز جمله سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001.

این اعتبارنامه ها نه تنها کیفیت استثنایی محصول خریداری شده را نشان می دهد، بلکه می تواند به شما اطمینان دهد که محصول به گونه ای ساخته شده است که سعی در به حداقل رساندن هرگونه اثرات منفی بر محیط زیست دارد.

phosphoric-acid.ir مفتخر است که تامین کننده آب EP تایید شده است و این محصول را برای برخی از نام های اصلی صنعت داروسازی عرضه می کند. با بیش از 40 سال تجربه در ساخت آب با خلوص بالا، هنگام خرید از phosphoric-acid.ir می توانید با اطمینان خرید کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *