برچسب های چسبنده را با الکل پاک کنید

به نظر می رسد هر چیزی که امروزه می خریم همیشه آن برچسب های چسبناک آزاردهنده ای را به همراه دارد که حذف آنها غیرممکن است. و حتی اگر بتوانید برچسب را جدا کنید، مشکل باقی مانده چسبناک باقی مانده است. متأسفانه آب گرم صابون در بیشتر موارد کافی نیست و ممکن است ساعت های زیادی را صرف پاک کردن تکه های کوچک کاغذ با ناخن خود کنید.

وقتی از تلاش برای حذف هر برچسب با دستان خرس خود خسته شدید، این را امتحان کن:

نحوه حذف برچسب های چسبنده

  1. تا جایی که ممکن است برچسب را با انگشتان خود دور بریزید، بدون اینکه جسم را خراش دهید.
  2. برچسب باقی مانده را خیس کنید و با یک پارچه نرم پاک کنید.
  3. بسته به اندازه برچسب، یک سواب پنبه ای را برای یک برچسب کوچک در الکل مالشی آغشته کنید. یا مقدار کمی را در یک کاسه بریزید و با یک اسفنج یا پارچه برای برچسب بزرگ استفاده کنید. در هر صورت، باقی مانده چسبنده را به آرامی مالش دهید.
  4. مالش برچسب را تا زمانی که با الکل مالشی اشباع شود ادامه دهید. پس از چند ثانیه، الکل مالشی باید شروع به شکستن برچسب و از بین بردن چسبندگی کند.
  5. برای بررسی اینکه آیا برچسب کاملاً حذف شده است یا خیر، شی را پاک کنید. در صورت لزوم مراحل 3 و 4 را تکرار کنید.
  6. پس از برداشتن برچسب، سطح را با آب گرم و صابون بشویید و خشک کنید.

چگونه کار می کند؟

الکل مالشی به محلول الکل 70 درصد دناتوره شده، موجود در phosphoric-acid.ir اشاره دارد که معمولاً شامل اتانول مخلوط با متانول است. با تکیه بر خواص ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده آن، کاربردهای زیادی دارد. و همچنین یک پاک کننده خانگی استفاده عمومی.

این محصول در از بین بردن بقایای چسب به جا مانده از برچسب ها موثر است زیرا چسب های رایج مورد استفاده در الکل محلول هستند. در نتیجه خیساندن برچسب در الکل مالشی، چسب کاملا حل شده و به راحتی پاک می شود. آب نیز حلال محسوب می شود، اما در این حالت خواص مناسبی برای حل کردن باقی مانده های چسبنده ندارد.

ما اخیراً روی یک ماشین برچسب گذاری جدید سرمایه گذاری کرده ایم. اگر می خواهید در مورد تجهیزات جدید بیشتر بدانید لطفا روی تصویر بالا کلیک کنید.

ملاحظات نهایی

چند نکته آخر در مورد استفاده از الکل مالشی برای حذف برچسب ها:

  • ممکن است برای هر موردی مناسب نباشد، بنابراین به خصوص در مورد اشیاء ظریف، بهتر است اثر الکل مالشی را در مکانی نامحسوس آزمایش کنید. این امر به ویژه در اشیاء با طرح های نقاشی شده مهم است، زیرا الکل ممکن است رنگ را نیز از بین ببرد.
  • توصیه می کنیم همیشه از الکل مالشی در مکانی با تهویه مناسب استفاده کنید و از تنفس بخارات خودداری کنید.
  • در نهایت، ظروف باید دور از شعله یا مواد قابل احتراق نگهداری شوند، زیرا این محصول بسیار قابل اشتعال است.

صحبت از برچسب ها شد… آیا در مورد برند جدید ما چیزی شنیدید؟ ماشین برچسب زنی AL Tech ALwrap؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *