تتراهیدروفوران | خرید THF آنلاین

تتراهیدروفوران (THF) را از تامین کنندگان معتبر ایران خریداری کنید

phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال است که یک تامین کننده مواد شیمیایی پیشرو در ایران بوده است. با تأیید تعدادی از استانداردهای ISO، و همچنین تضمین کیفیت 100٪ برای هر محصول، ما دانش و تجربه لازم را برای رسیدگی به تمام نیازهای تجاری شما داریم.

می‌توانید تتراهیدروفوران – که معمولاً THF نامیده می‌شود – را از فروشگاه آنلاین مواد شیمیایی ما در ظروف 2.5 و 25 لیتری خریداری کنید. این محصول با درجه خلوص بالای 99 درصد و آب کمتر از 0.05 درصد به فروش می رسد. همین امروز به صورت آنلاین سفارش دهید، جایی که می توانید تحویل روز بعد در سراسر کشور و تخفیف در سفارشات عمده دریافت کنید.

ما همچنین خدمات اضافی و پیشرو در صنعت را برای همه محصولات در دسترس داریم، از جمله برچسب زدن شخصی، بسته بندی قابل تنظیم و انتخاب اندازه بسته بندی خاص. برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

درباره تتراهیردوفوران

با فرمول شیمیایی (CH2)4O، تتراهیدروفوران یک ترکیب هتروسیکلیک است که بی رنگ، قابل امتزاج با آب و قطبی است. قطبیت و طیف وسیع مایع آن، تتراهیدروفوران (THF) را به یک حلال بسیار همه کاره تبدیل می کند.

THF در حضور اسیدهای قوی به پلیمر خطی تبدیل می شود. این پلیمر که با نام پلی (تترا متیلن اتر) گلیکول یا PTMEG شناخته می شود، در ساخت الیاف پلی یوترانی الاستومری مانند اسپندکس استفاده می شود.

به این ترتیب یکی از مهمترین کاربردهای تتراهیدروفوران در کنار استفاده از آن به عنوان حلال، به عنوان پیش ساز پلیمرها است.

تتراهیدروفوران چگونه ساخته می شود؟

روش های مختلفی برای سنتز تتراهیدروفوران وجود دارد، از جمله:

  • هیدروژناسیون کاتالیستی فوران در حضور کاتالیزور نیکل
  • دکربونیلاسیون فورفورال در حضور یک کاتالیزور روی-کروم-مولیبدن برای تشکیل فوران که متعاقباً به تتراهیدروفوران هیدروژنه می شود.
  • کم آبی 1،4-بوتاندیول در حضور یک کاتالیزور اسیدی واکنش بین استیلن و فرمالدئید، ۲-بوتین-۱،۴-دیول تولید می کند که متعاقباً به ۱،۴-بوتاندیول هیدروژنه می شود. این دیول اشباع شده را می توان مجدداً در یک حلقه قرار داد تا با کاتالیز اسیدی در دمای بالا، تتراهیدروفوران را تشکیل دهد. این واکنش را می توان با انواع کاتالیزورها از جمله اکسیدهای خاکی کمیاب، سیلیکات های آلومینیوم و اسیدهای معدنی انجام داد. این به فرآیند Reppe معروف است.
  • اکسیداسیون بوتادین در فشار بالا (3 مگاپاسکال) و دمای (80 درجه سانتیگراد)، و در حضور یک کاتالیزور پالادیوم-تلوریوم، 1،4-دی استوکسی-2-بوتن تولید می کند. این ترکیب سپس به 1،4-دی استوکسی بوتان هیدروژنه می شود و در نهایت به تتراهیدروفوران هیدرولیز می شود.

روش نهایی متکی به یک فرآیند دو مرحله ای است که با n-بوتان شروع می شود. مرحله اول شامل اکسیداسیون برای تولید انیدرید مالئیک و هیدروژناسیون متعاقب آن روی کاتالیزور پالادیوم دوپ شده با رنیم برای سنتز تتراهیدروفوران است.

100% تضمین کیفیت

در phosphoric-acid.ir، ما در تلاش هستیم تا به همه مشتریان خود خدمات دوستانه ارائه دهیم. محصولات ما دارای 100% ضمانت کیفیت هستند تا بتوانید آرامش داشته باشید و با اطمینان خرید کنید.

امروز سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت کنید یا برای اطلاعات بیشتر با تیم فروش فنی ما تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که قبل، حین و حتی بعد از خرید به شما کمک کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *