جدید! خرید پالت مقادیر آب به صورت آنلاین در Chemicals.co.uk

phosphoric-acid.ir مفتخر است که یکی از تامین کنندگان برتر محصولات آب تصفیه شده در ایران است. از زمان نصب یک تصفیه خانه پیشرفته در کارخانه جدید و بزرگتر، اکنون می توانیم آب بیشتری را از نظر کمیت و درجه خلوص مختلف تامین کنیم.

در گیاه جدید به دو بخش با یک حلقه اصلی آب دیونیزه و یک حلقه اصلی آب با خلوص بالا تقسیم می شود.

این بدان معناست که ما می‌توانیم آب باکیفیت و بسیار کارآمد، با حداکثر ظرفیت بیش از 10000 لیتر در ساعت تولید کنیم. به نوبه خود، اکنون می‌توانیم تقاضای مشتریان خود را برای مقادیر بالاتر و درجه‌های خالص‌تر آب، سریع و کارآمد برآورده کنیم و حتی از آن فراتر برویم.

خرید اینترنتی مقادیر پالت آب تصفیه شده

اکنون امکان خرید اینترنتی مقادیر پالت آب را معرفی کرده ایم. خرید مقادیر پالت آب برای مشتریانی که به حجم بیشتری از آب تحویل داده شده در اندازه های بسته بندی آسان نیاز دارند، گزینه مقرون به صرفه تری است.

تمام گریدهای آبی که در phosphoric-acid.ir عرضه می کنیم را می توان در این اندازه عرضه کرد، از جمله:

ما همچنین اخیراً سه نوع آب جدید را به منظور گسترش انتخاب محصولات آب برای مشتریان خود معرفی کرده ایم. این انواع آب جدید شامل EP Water، USP Purified Water و USP Water for Injection می باشد. شما همچنین می توانید مقادیر پالت این انواع آب جدید را خریداری کنید.

بسته های پالت آب تصفیه شده

هر بسته پالت آبی که ما عرضه می کنیم شامل 32 ظرف، هر 25 لیتر است. این ظروف برای حداکثر امنیت روی یک پالت بسته بندی می شوند.

 

کیفیت محصول و خدمات

phosphoric-acid.ir نیز هست دارای اعتبار ISO سیستم مدیریت کیفیت 9001:2008 و سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2004. این هر دو استاندارد بین المللی هستند. کیفیت محصولات و خدمات ما برای ما بسیار مهم است و استانداردهای بالایی را رعایت می کنیم. این بدان معناست که محصول و خدماتی که مشتریان ما دریافت می کنند از بالاترین استاندارد برخوردار است.

با بیش از 40 سال تجربه در ساخت آب با خلوص بالا، هنگام خرید از phosphoric-acid.ir می توانید با اطمینان خرید کنید. پالت های آب تصفیه شده خود را به صورت آنلاین سفارش دهید، یا در غیر این صورت، با یکی از اعضای تیم ما برای راهنمایی در مورد سفارش خود تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *