خرید آب EP | فارماکوپه اروپایی

چرا آب تصفیه شده EP را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

phosphoric-acid.ir با بیش از 40 سال تجربه در صنعت، یک تولید کننده شیمیایی با سابقه آب EP است که می تواند تمام نیازهای آب تصفیه شده شما را برآورده کند. ما دارای کاتالوگ استانداردهای ISO، از جمله سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و استاندارد زیست محیطی ISO 14001 هستیم، که تضمین می کند محصولات ما همیشه با بالاترین استانداردهای کیفیت تولید می شوند.

در phosphoric-acid.ir، رضایت مشتری بسیار مهم است و ما با خوشحالی مایل بیشتری را برای مشتریان خود انجام خواهیم داد. برای مشاوره فنی رایگان یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیازهای آب EP خود، فقط همین امروز با ما تماس بگیرید. تیم دوستانه کارشناسان ما خوشحال خواهند شد که قبل، حین و حتی پس از خرید شما را راهنمایی کنند.

درباره EP Water

آب EP دارای چندین مترادف است، از جمله:

  • آب تصفیه شده EP
  • آب دارویی
  • آب دارویی EP
  • آب تصفیه شده دارویی
  • pH.eur آب
  • آب EP
  • EP H2O

آب EP نوعی آبی است که برای برآوردن الزامات فارماکوپه اروپایی (EP)، یک استاندارد بین المللی شناخته شده که مشخصات آن سطح خاصی از کیفیت را تضمین می کند، تولید شده است. آب EP یکی از تعدادی از آب های فارماکوپه است، از جمله آب USP (فارماکوپه ایالات متحده)، آب BP (فارمکوپه ایران)، و آب JP (فارماکوپه ژاپن).

خواص EP Water

هر درجه آب کمی متفاوت خواهد بود اما تمام آب های تولید شده با این استانداردها دارای ناخالصی بسیار کم مانند فلزات سنگین، نیترات ها، کلریدها و سولفات ها هستند و دارای مشخصات رسانایی و pH خاصی هستند.

رسانایی آب EP کمتر از 5.1 میکروزیمنس، نیترات کمتر از 0.2 ppm، فلزات سنگین کمتر از 0.1 ppm، TVC کمتر از 100، کلریدهای کمتر از 70 ppm، سولفات ها کمتر از ppm 250، pH بین 5- 8، در تبخیر کمتر از 100 پی پی ام باقی می ماند و آزمایش مواد قابل اکسید شدن را پشت سر می گذارد.

آب EP در سراسر جهان شناخته شده است و کاربردهای زیادی از جمله آزمایش محصول، کار تحلیلی و ساخت دارد. بسیاری از شرکت ها استفاده از آب EP را در فرآیندهای خود مشخص می کنند تا اطمینان حاصل کنند که سطح خاصی از کیفیت رعایت می شود، به ویژه در مواردی که عناصر کمیاب یا مواد معدنی ناخواسته می توانند بر نتیجه تأثیر بگذارند.

چگونه آب EP را تولید می کنیم

هنگامی که ما آب EP را تولید می کنیم، از آب دیونیزه شده به عنوان ماده اولیه در سیستم اسمز معکوس دو گذر (RO) استفاده می کنیم.

RO نوعی اولترافیلتراسیون است و هنگامی که آب در این سیستم قرار می گیرد، به طور مداوم از طریق حلقه اصلی و مخزن ذخیره در حال حرکت است. این بدان معنی است که همیشه از RO و سپس مرحله استریلیزاسیون ماوراء بنفش (UV) عبور می کند. سپس آب معمولاً در ظروف 25 لیتری و IBC های 1000 لیتری بطری می شود یا در فرآیند استفاده می شود. ما همچنین آزمایش هفتگی را برای اطمینان از انطباق با مشخصات فعلی برای آب تصفیه شده EP و USP انجام می دهیم.

تامین آب EP

تامین کنندگان معتبر آب EP ممکن است دارای استانداردهای کیفیت و محیطی خاصی مانند سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 باشند. این اعتبارنامه ها به تضمین کیفیت محصول و کاهش اثرات منفی بر محیط زیست کمک می کند.

تامین کننده آب EP، phosphoric-acid.ir، دارای بیش از 40 سال تجربه و تامین کنندگان مواد شیمیایی پیشرو در صنعت، اعتبار کامل به استانداردهای فوق، و یک سرمایه گذار شناخته شده در افراد است. آب EP را از phosphoric-acid.ir بخرید و بدانید که از شخصی می‌خرید که می‌توانید به او اعتماد کنید.

phosphoric-acid.ir از اینکه تامین کننده آب EP تایید شده برای برخی از نام های اصلی صنعت داروسازی است خرسند است و به همین دلیل از ممیزی مشتریان فعلی و بالقوه استقبال می کند. phosphoric-acid.ir آب EP خود را در داخل برای عناصر شیمیایی آزمایش می کند در حالی که آزمایش میکروبیولوژیکی توسط شخص ثالث انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

phosphoric-acid.ir علاوه بر اینکه تامین کننده آب EP معتبر است، طیف وسیعی از مواد شیمیایی مانند محلول های بافر pH، استانداردهای رسانایی و محلول های ابزار را ارائه می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *