خرید آسکوربیک اسید

کاربردهای آسکوربیک اسید
ویتامین C نقش قطعی در درمان اسکوربوت، که یک بیماری کمبود ویتامین C است، دارد. فراتر از آن، وظیفه ویتامین C به عنوان پیشگیری یا درمان بیماری‌های مختلف مورد مناقشه است و بررسی‌ها نتایج متناقضی را گزارش می‌کنند.

اسکوربوت یک بیماری کمبود ویتامین C است که با غذاهای حاوی ویتامین C یا مکمل های غذایی پیشگیری و درمان می شود. علائم اولیه عبارتند از کسالت و بی حالی، تنگی نفس، درد استخوان، خونریزی لثه، حساسیت به کبودی، بهبود ضعیف زخم و در نهایت تب، تشنج و در نهایت مرگ.
بیماری قلبی عروقی – یک بررسی در سال 2013 نشان داد که بین سطوح بالاتر ویتامین C در گردش خون یا ویتامین C رژیم غذایی و خطر کمتر سکته مغزی وجود دارد. با توجه به بررسی سال 2014، اسید اسکوربیک تأثیر مثبتی بر اختلال عملکرد اندوتلیال دارد، زمانی که فرد دوزهای بیش از 500 میلی گرم در روز مصرف کند.
عفونت – تحقیقات در مورد ویتامین C در سرماخوردگی به تأثیرات بر پیشگیری، مدت زمان و شدت تقسیم می شود. مصرف روزانه ویتامین C در پیشگیری از سرماخوردگی موثر نبود. ویتامین C به صورت روزانه مدت زمان معمول را در بزرگسالان 8 درصد و در کودکان 14 درصد کاهش می دهد و همچنین شدت سرماخوردگی را کاهش می دهد.
عملکرد مغز – بر اساس یک بررسی سیستماتیک در سال 2017، غلظت کمتر ویتامین C در افراد مبتلا به اختلالات شناختی، از جمله بیماری آلزایمر و زوال عقل، در مقایسه با افراد با شناخت طبیعی دیده می شود.

خرید آسکوربیک اسید

خرید آسکوربیک اسید

مشاهده تصویر منبع
تولید صنعتی
در صنعت از گلوکز برای تولید اسید اسکوربیک یا ویتامین C با دو فرآیند اصلی استفاده می شود. فرآیند رایششتاین که در دهه 1930 توسعه یافت، از یک پیش تخمیر و به دنبال آن یک مسیر کاملا شیمیایی استفاده می کند. فرآیند تخمیر دو مرحله ای مد روز، در اصل در چین در دهه 1960 آغاز شد. در این دوره آنها از تخمیر اضافی برای تبادل بخشی از مراحل شیمیایی بعدی استفاده کردند. فرآیند رایششتاین و در نتیجه فرآیندهای تخمیر دو مرحله‌ای مدرن از سوربیتول به عنوان ماده اولیه استفاده می‌کنند و با استفاده از تخمیر آن را به سوربوز تبدیل می‌کنند. در سال 2017، چین حدود 95 درصد از ویتامین C جهان را تولید می کند که بیشترین ویتامین صادراتی چین است.

خرید آسکوربیک اسید

خرید آسکوربیک اسید در ایران و جهان روبه رشد می باشد. خرید آسکوربیک اسید بسیار طرفدار دارد. خرید آسکوربیک اسید به سادگی از سایتهای فروش ممکن است. خرید آسکوربیک اسید برای صنعتگران لازم است.

سوالات متداول در مورد اسید اسکوربیک
Q.1. آیا مصرف روزانه اسید اسکوربیک اشکالی ندارد؟

پاسخ – برای بزرگسالان، مقدار توصیه شده روزانه برای ویتامین C 65 تا 90 میلی گرم (میلی گرم) در روز است. مگادوز مکمل های ویتامین C ممکن است باعث اسهال، حالت تهوع شود.

Q.2. آیا اسید اسکوربیک می تواند باعث ایجاد سنگ کلیه شود؟

پاسخ – مصرف بیش از حد اسید اسکوربیک یا ویتامین C این پتانسیل را دارد که میزان اگزالات در ادرار شما را افزایش دهد. بنابراین، خطر ابتلا به سنگ کلیه را افزایش می دهد.

Q.3. آیا می توانم اسید اسکوربیک را با معده خالی مصرف کنم؟

پاسخ – در حالی که ویتامین C یک ماده مغذی تا حد زیادی مفید است، اما یک ماده مغذی محلول در آب است. زمانی که آنها را با معده خالی مصرف کنید بهتر جذب می شود.

آیا خرید آسکوربیک اسید با رعایت نکات بهداشتی لازم است؟

بله. خرید آسکوربیک اسید با رعایت موارد ایمنی و بهداشتی باید انجام شود.

آیا برای خرید آسکوربیک اسید به کجا مراجعه کنم؟

برای خرید آسکوربیک اسید باید به شرکتهای معتبر فروش مراجعه نمود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *