خرید آنلاین اتاندیول ال آر جی | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

چرا اتاندیول (مصرف آزمایشگاهی) را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

phosphoric-acid.ir اتاندیول را برای مصارف آزمایشگاهی در ظروف 2.5 و 25 لیتری عرضه می کند، با تخفیف برای سفارشات عمده. این محصول با حداقل میزان ناخالصی شامل 0.2 درصد آب، 0.003 درصد اسید استیک و 1.111 تا 1.115 گرم در میلی لیتر در دمای 20 درجه سانتیگراد به فروش می رسد. اطلاعات بیشتر را می توان از مشخصات محصول فروش ما که به صورت آنلاین موجود است دانلود کرد.

مسمومیت با اتاندیول

این ترکیب در صورت مصرف یک محصول بسیار سمی است. به دلیل طعم شیرین آن، گزارش های زیادی مبنی بر بلعیدن تصادفی محصولات ضد یخ توسط کودکان و حیوانات خانگی وجود دارد. علائم مسمومیت را می توان به 3 مرحله تقسیم کرد:

  • مرحله 1 – تا 12 ساعت پس از مصرف: سرگیجه، ناهماهنگی حرکات عضلانی، سردرد و گیجی و به دنبال آن حالت تهوع و استفراغ
  • مرحله 2 – 12 تا 36 ساعت پس از مصرف: افزایش ضربان قلب، فشار خون بالا و اسیدوز متابولیک در نتیجه تجمع اسیدهای گلیکولیک و اگزالیک در جریان خون. اگر به موقع درمان نشود، ممکن است کشنده باشد.
  • مرحله 3 – 24 تا 72 ساعت پس از مصرف: سطوح بالای پتاسیم در خون، نکروز حاد توبولار، خون در ادرار، کمردرد و نارسایی حاد کلیه.

دقیق ترین راه تشخیص، ارزیابی سطح اتاندیول به طور مستقیم در خون است. اگر پزشکان امکانات لازم برای انجام این آزمایش را نداشته باشند، با وجود کریستال های اگزالات در ادرار می توان تشخیص داد. درمان شامل استفاده از پادزهرهایی مانند اتانول یا فومپیزول است که آنزیمی را که قادر به متابولیسم اتاندیول است مسدود می کند. این کار به این دلیل کار می کند که این خود اتاندیول نیست که سمی است، بلکه محصولات تخریب آن است. اگر درمان به موقع شروع شود، اکثر بیماران می توانند بهبودی کامل پیدا کنند.

قول کیفیت ما

تمام محصولات ما با ضمانت 100٪ کیفیت ارائه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شوند. ما طیف گسترده‌ای از محصولات، از داروها و کیت‌های آزمایش گرفته تا راه‌حل‌های تخصصی و سفارشی داریم که توسط یک تیم خدمات مشتری دوستانه که مایل به کمک هستند، پشتیبانی می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *