خرید آنلاین استفاده از استون AR تحلیلی

شرح

استون (مصرف تحلیلی) را از phosphoric-acid.ir خریداری کنید

متخصصان شیمی پیشرو در ایران phosphoric-acid.ir Chemicals UK می‌توانند استون (مصرف تحلیلی) را در ظروف 2.5 و 25 لیتری عرضه کنند و برای خرید عمده تخفیف‌هایی نیز در نظر گرفته شده است.

درباره استون

با فرمول شیمیایی (CH3)2CO (گاهی اوقات به صورت C نوشته می شود3اچ6O)، نام سیستماتیک استون پروپانون یا پروپان-2-ان است. می توان آن را مایعی با بوی تند «گل» توصیف کرد.

کاربردهای غیر معمول استون

در آزمایشگاه یکی از کاربردهای اصلی آن به عنوان حلال است اما در خانه نیز همین قدرت انحلال بسیار مفید است. مطمئنا پاک کننده لاک ناخن یکی از آشناترین کاربردهای استون است، اما این ترکیب چند کاربرد کمتر شناخته شده دیگر نیز دارد.

استون برای پاک کردن چسب پوستی که در کلاه گیس و سبیل استفاده می شود، مورد علاقه آرایشگران است. همچنین، اگر فرزندان شما تصمیم دارند آثار هنری خود را با یک خودکار دائمی روی پنجره‌های شما پخش کنند، می‌توان آن را به راحتی با استون تمیز کرد.

همین امر در مورد علائم برچسب یا رنگ نیز صدق می کند. در واقع، استون می تواند تقریباً هر لکه ای را در اطراف خانه از بین ببرد، از آثار خراشیدگی روی زمین گرفته تا صفحه کلید کثیف.

مشکلات اصلی ایمنی با استون

دو موضوع ایمنی اصلی وجود دارد که باید در هنگام کار با این ماده شیمیایی در نظر گرفته شود:

  • قابلیت اشتعال: این مطمئناً خطرناک ترین خاصیت استون است. به دلیل نقطه اشتعال پایین (20- درجه سانتیگراد یا -4 درجه فارنهایت)، استون ممکن است حتی در دمای اتاق منفجر شود یا باعث آتش سوزی شود. با این حال، این یک اتفاق نادر به دلیل نقطه انرژی اشتعال بالا است.
  • اکسیداسیون: دومین مسئله ایمنی شامل تشکیل پراکسید استون در هنگام اکسید شدن استون است. این یک ترکیب بسیار ناپایدار است. هم در خانه و هم در آزمایشگاه، باید مراقب باشید که از مخلوط کردن اکسید کننده های قوی، مانند پراکسید هیدروژن، با استون اجتناب شود.

اطلاعات بهداشتی

تا زمانی که اقدامات احتیاطی اولیه رعایت شود، هیچ مدرکی دال بر عواقب سلامتی کوتاه مدت یا بلندمدت پس از استفاده معمولی با محلول های رقیق شده وجود ندارد. با این حال، در غلظت‌های بالاتر، استون می‌تواند در عرض 5 دقیقه باعث تحریک گلو شود و فقط باید در یک منطقه با تهویه مناسب استفاده شود.

اکنون از phosphoric-acid.ir خرید کنید

در phosphoric-acid.ir می‌توانیم اشکال مختلفی از استون را از جمله برای مصارف تحلیلی و همچنین برای مصارف عمومی و آزمایشگاهی عرضه کنیم. فقط برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید، و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *