خرید آنلاین استون تک | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

استون را از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید

phosphoric-acid.ir Chemicals می تواند استون را برای استفاده عمومی در ظروف 2.5 یا 25 لیتری یا درام های 200 لیتری تولید و عرضه کند. خریداران عمده از تخفیف برخوردار هستند.

کاربردهای صنعتی استون

با بوی شیرین و خاص خود، شناخته شده ترین کاربرد خانگی استون به عنوان پاک کننده لاک ناخن است.

همین خواص شیمیایی استون را به حلال محبوب بسیاری از ترکیبات دیگر تبدیل کرد، از جمله به عنوان رقیق کننده رنگ یا حل کردن موم، رزین، پلاستیک، چسب و لاک های صنعتی. تخمین زده می شود که بیش از 30 درصد از کل استون تولید شده در سراسر جهان به عنوان حلال برای سایر مواد شیمیایی استفاده می شود.

استون به عنوان یک افزودنی سوخت پیشنهاد شده است که حداقل در تئوری، قدرت انحلال آن برای تمیز کردن موتور مفید است. برخی از آن دفاع می کنند که باعث می شود موتور با انتشار گازهای پاک تر کار کند، اما برای اثبات این ادعاها به مطالعات بیشتری نیاز است.

همچنین مستقیماً در فرآیند تولید محصولات خاص مانند ابریشم مصنوعی، الیاف، پلاستیک، برخی از داروهای دارویی و فیلم عکاسی دخالت دارد.

همچنین می توان از آن در آرایش و عطر استفاده کرد تا به محصولات نهایی رایحه خاصی بدهد. یا به عنوان عنصر اصلی در روش های لایه برداری شیمیایی برای تمیز کردن پوست. استون همچنین یک واسطه شیمیایی در واکنش‌های مختلف، از جمله برای سنتز متیل متاکریلات و بیسفنول A، اجزای مهم در بسیاری از پلاستیک‌ها، رزین‌ها و پلیمرها است.

آنچه می توانید از phosphoric-acid.ir انتظار داشته باشید

ما استون را در گریدهای مختلف از جمله برای مصارف عمومی و همچنین استفاده آزمایشگاهی یا تحلیلی عرضه می کنیم. ما همچنین طیف گسترده ای از مواد شیمیایی دیگر را از طریق وب سایت خود در دسترس داریم.

در صورت هرگونه سوال با ما تماس بگیرید و یکی از اعضای تیم مراقبت از مشتری ما خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند. تمامی محصولات ما با گارانتی 100% عرضه می شوند و بیشترین ارسال در 24 ساعت کاری انجام می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *