خرید آنلاین استیک اسید گلاسیال تک

شرح

چرا از phosphoric-acid.ir برای خرید اسید استیک گلاسیال استفاده کنیم؟

phosphoric-acid.ir می تواند اسید استیک گلاسیال را برای استفاده عمومی در ظروف 2.5 لیتری، 25 لیتری یا 200 لیتری تولید و عرضه کند. برای خریداران عمده تخفیف در نظر گرفته شده است.

بوی تند سرکه

اسید استیک یخبندان به محلول رقیق نشده اسید استیک (CH3COOH). اسید استیک با نام های اتانوئیک اسید یا اسید اتیلیک نیز شناخته می شود. این مایع شفاف با بوی تند سرکه مانند است. این می تواند هم ترکیبات غیر قطبی و هم ترکیبات قطبی مانند نمک ها و قندهای معدنی را حل کند. به خوبی با حلال های قطبی و غیر قطبی از جمله کلروفرم، هگزان و آب مخلوط می شود.

از نقطه نظر شیمیایی، به دلیل آزاد شدن پروتون ها (H) در محلول، اسید ضعیفی در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال، سرکه (حاوی حجم تقریباً 8٪ اسید استیک) دارای pH بین 2.5 تا 4 است.

یکی از شناخته شده ترین واکنش های اسید استیک، واکنش محبوب بین سرکه (حاوی اسید استیک) و جوش شیرین (NaHCO) است.3). این واکنش استات فلز، دی اکسید کربن و آب را به شکل انفجاری تولید می کند که مورد علاقه هر دانش آموز در درس های شیمی است.

اسید استیک همچنین با روی، آهن و منیزیم واکنش نشان می دهد و به عنوان یک عامل خورنده ملایم برای این مواد شیمیایی در نظر گرفته می شود. به همین دلیل، برای حجم های زیاد، معمولاً در مخازن آلومینیومی یا ظروف شیشه ای برای حجم های کوچکتر ذخیره می شود. در برگه داده ایمنی مواد می‌توانید جزئیات بیشتری در مورد روش‌های ایمنی رعایت کنید.

آنچه ما ارائه می دهیم

اگر به دنبال خرید اسید استیک گلاسیال (کاربرد عمومی) هستید، در جای مناسبی هستید. ما به عنوان یکی از تامین کنندگان مواد شیمیایی پیشرو در ایران، مفتخریم که اسید استیک را در اشکال و غلظت های مختلف، برای مصارف عمومی یا آزمایشگاهی عرضه کنیم. در صورت نیاز به درخواست قیمت یا مشاوره فنی با ما تماس بگیرید. تیم مشتریان ما همیشه آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *