خرید آنلاین اسید استیک گلاسیال AR

شرح

چرا اسید استیک گلاسیال (استفاده تحلیلی) را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

phosphoric-acid.ir می تواند ظروف 2.5 لیتری و 25 لیتری اسید استیک گلاسیال را عرضه کند، در صورت خرید بیش از 4 کالا، تخفیف عمده دارد. ما همچنین سایر محصولات اسید استیک از جمله اسید استیک گلاسیال را برای استفاده عمومی و آزمایشگاهی و همچنین رقت های 5 تا 80 درصد اسید استیک ارائه می دهیم.

طبیعت اسیدی

اسید استیک ساده ترین اسید کربوکسیلیک است، به این معنی که هیدروژن در مرکز گروه کربوکسیل (-COOH) می تواند بر اساس واکنش یونیزه شود:

CH3CO2H → CH3CO2– اچ

به دلیل آزاد شدن پروتون ها (H)، این ترکیب در محلول ماهیت اسیدی دارد، اگرچه معمولاً به عنوان یک اسید ضعیف طبقه بندی می شود. به عنوان مثال، سرکه دارای pH حدود 2-2.5 است و کمتر از 1٪ از مولکول های اسید استیک تجزیه می شود.

خواص حلال

اسید استیک در محلول به عنوان یک حلال قطبی، مشابه آب و اتانول عمل می کند. این می تواند ترکیبات قطبی، از جمله قندهای معدنی و نمک را حل کند. و همچنین ترکیبات غیر قطبی، از جمله مواد شیمیایی حاوی ید و گوگرد. این می تواند به راحتی با حلال های دیگر مانند آب، هگزان یا کلروفرم مخلوط شود و یک حلال محبوب است که در بسیاری از فرآیندهای صنعتی استفاده می شود.

واکنش های شیمیایی

«واکنش جوش شیرین و سرکه» که در بین دانش‌آموزان سراسر جهان محبوب است، باید یکی از رایج‌ترین واکنش‌هایی باشد که برای آموزش شیمی استفاده می‌شود.

NaHCO3 CH3COOH → CH3COONa CO2 اچ2O

اسید استیک از تمام واکنش های استاندارد مربوط به اسیدهای کربوکسیلیک پیروی می کند. در حضور پایه می توان آن را به استات و آب تبدیل کرد. واکنش‌های احیا اتانول تولید می‌کنند و استرهای اسید استیک را می‌توان با استری‌سازی سنتز کرد. در بیشتر موارد، گروه –OH واکنش‌پذیرترین سایت است.

بیش از 40 سال تجربه

با بیش از 40 سال تجربه به عنوان یک تامین کننده مواد شیمیایی، می توانید محصولات با کیفیت بالا را انتظار داشته باشید که معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شوند. یکی از کارکنان همیشه خوشحال است که در مورد هر گونه سؤال در مورد محصولات ما کمک کند. به سادگی برای یک نقل قول یا یک سوال فنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *