خرید آنلاین اسید استیک گلاسیال LRG

استفاده از phosphoric-acid.ir برای خرید اسید استیک گلاسیال (مصرف آزمایشگاهی)

phosphoric-acid.ir Chemicals می تواند اسید استیک گلاسیال (حداقل 99.5٪) را برای استفاده آزمایشگاهی در ظروف 2.5 یا 25 لیتری تولید و عرضه کند. برای خریداران عمده تخفیف در نظر گرفته شده است.

اسید استیک خورنده خفیف است

نام سیستماتیک اسید استیک اتانوئیک اسید با فرمول شیمیایی CH است3COOH (گاهی به صورت CH نوشته می شود3CO2H یا C2اچ4O2). همچنین به نام اسید اتیلیک یا اسید سرکه نیز شناخته می شود.

اسید استیک یخبندان به محلول مایع بی رنگ اسید استیک رقیق نشده اطلاق می شود که خورنده بوده و ممکن است پوست را بسوزاند. کسانی که با این ماده شیمیایی کار می کنند باید لباس مناسب بپوشند و از روش های ایمنی مشخص شده در برگه اطلاعات ایمنی مواد پیروی کنند.

کاربردهای صنعتی اسید استیک

اسید استیک یک معرف شیمیایی مهم با کاربردهای صنعتی فراوان است. این عمدتا در تولید پلی وینیل استات برای چسب چوب و استات سلولز برای فیلم عکاسی استفاده می شود. در صنایع غذایی، اسید استیک به عنوان افزودنی غذایی E260 شناخته می شود و به عنوان تنظیم کننده اسیدیته استفاده می شود. در خانه، معمولاً به عنوان یک ماده رسوب‌زدا برای تمیز کردن لوازم خانگی بسیار رقیق شده استفاده می‌شود.

این ماده شیمیایی به طور سنتی به صورت مصنوعی برای کاربردهای صنعتی تولید می شود که 90 درصد از کل اسید استیک مورد استفاده را تشکیل می دهد. متداول ترین واکنش ها کربونیلاسیون متانول یا اکسیداسیون شامل اتیلن یا بوتان است.

10٪ اسید استیک باقیمانده به طور خاص توسط تخمیر باکتریایی برای به دست آوردن سرکه تولید می شود، زیرا مقررات تولید اجازه استفاده از نسخه های مصنوعی این ماده شیمیایی را نمی دهد (اسید استیک جزء اصلی سرکه با حجم حدود 8٪ است).

آنچه می توانید در phosphoric-acid.ir پیدا کنید

اسید استیک گلاسیال را برای تمام نیازهای آزمایشگاهی خود از یکی از تامین کنندگان پیشرو مواد شیمیایی در ایران، phosphoric-acid.ir خریداری کنید. ما همچنین مجموعه ای از محصولات دیگر با اسید استیک، از جمله برای استفاده عمومی و غلظت های مختلف از 5 تا 80 درصد اسید استیک، متناسب با نیاز شما داریم. اگر سوالی دارید، برای دریافت قیمت یا مشاوره فنی با ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *