خرید آنلاین اسید سولفوریک 0.05M (0.1N).

به دنبال اسید سولفوریک 0.05M (0.1N) هستید؟

ما اسید سولفوریک 0.05M (0.1N) را در ظروف 2.5 و 5 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده. ما همچنین طیف گسترده ای از محصولات دیگر حاوی اسید سولفوریک را ارائه می دهیم که غلظت ها و کاربردهای متعدد را پوشش می دهد.

همه محصولات ما همچنین دارای گزینه‌های بیشتری هستند، از جمله برچسب‌گذاری شخصی و اندازه‌های بسته خاص. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

خواص اسید و باز از اسید سولفوریک

به عنوان یک اسید قوی، اسید سولفوریک قادر است با اکثر بازها واکنش داده و سولفات مربوطه را تولید کند.

به عنوان مثال، مخلوط کردن اسید سولفوریک (H2بنابراین4و اکسید مس (CuO) منجر به تشکیل سولفات مس (CuSO) می شود.4، معمولاً به عنوان قارچ کش و الکترونیک استفاده می شود:

CuO H2بنابراین4 → CuSO4 اچ2

از این اسید می توان برای حذف اسیدهای ضعیف تر از نمک آنها نیز استفاده کرد. به عنوان مثال، واکنش با استات سدیم (CH3COONa) می تواند اسید استیک (CH3COOH) و بی سولفات سدیم (NaHSO4، واکنش 1) و مخلوط کردن نیترات پتاسیم (KNO3) و اسید سولفوریک (H2بنابراین4) اسید نیتریک (HNO) تولید می کند3و بی سولفات پتاسیم (KHSO4واکنش 2):

واکنش 1: اچ2بنابراین4 CH3COONa → NaHSO4 CH3COOH

واکنش 2: اچ2بنابراین4 KNO3 → KHSO4 HNO3

هنگامی که با اسید نیتریک ترکیب می شود، اسید سولفوریک می تواند هم به عنوان اسید و هم به عنوان یک عامل خشک کننده عمل کند و NO تولید کند.2 (یون نیترونیوم).

این مشخصه واکنش های نیتراسیون است و در شیمی آلی مانند واکنش های استری شدن و کم آبی بسیار مهم است.

در حضور سوپراسیدها، اسید سولفوریک نیز می تواند به عنوان یک باز عمل کند و خود پروتونه شود و H را تشکیل دهد.3بنابراین4 یون با این حال، کنترل این امر دشوار است، زیرا اسید سولفوریک به راحتی تحت خودیونیزاسیون قرار می گیرد تا یون های H3O تولید کند و از تبدیل H جلوگیری می کند.2بنابراین4 به اچ3بنابراین4.

100% تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند.

اگر به کمک نیاز دارید، یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از سفارش به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصول ما نیازهای شما را برآورده می کند. ما همچنین مشاوره فنی رایگان ارائه می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *