خرید آنلاین اسید سولفوریک 50% v/v

به دنبال اسید سولفوریک 50% v/v هستید؟

ما اسید سولفوریک 50% حجم / حجم را در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم. ما همچنین این محصول را در طیف وسیعی از درجه‌ها و غلظت‌ها عرضه می‌کنیم، از جمله:

  • اسید سولفوریک (مصرف عمومی)
  • اسید سولفوریک (استفاده تحلیلی)
  • اسید سولفوریک (مصرف آزمایشگاهی)
  • اسید سولفوریک فوق العاده خالص
  • اسید سولفوریک 0.05M (0.1N)
  • اسید سولفوریک 0.5M
  • اسید سولفوریک 1M (2N)

همه محصولات ما با گزینه های بیشتر، از جمله برچسب های سفارشی و اندازه های بسته خاص ارائه می شوند.

اطلاعات مهم

اسید سولفوریک یک ماده شیمیایی بسیار خطرناک است و باید رویه های کافی برای اطمینان از ایمنی کارکنان وجود داشته باشد. تمام کارکنانی که با این ماده شیمیایی کار می کنند باید آموزش دیده باشند و از تجهیزات حفاظتی مناسب از جمله دستکش و عینک استفاده کنند.

قرار گرفتن در معرض ممکن است باعث سوختگی شدید پوست و چشم شود و بلع آن می تواند منجر به آسیب دائمی به دستگاه تنفسی و گوارشی شود.

علاوه بر این، اسید سولفوریک می تواند سطوح فلزی و پلاستیکی را پس از تماس طولانی یا مکرر خورده کند. می تواند واکنش شدیدی با مواد قلیایی و اکسید کننده ایجاد کند، به خصوص اگر در غلظت های بالا باشد.

در صورت بلعیدن چه باید کرد

در صورت بلع یا استنشاق، استفراغ ایجاد نکنید، اما فوراً با کمک پزشکی تماس بگیرید. قربانی را در اسرع وقت از منبع قرار گرفتن در معرض قرار دهید و اجازه دهید هوای تازه دریافت کند.

در صورت تماس با پوست یا چشم، لباس های آلوده را بردارید و ناحیه آسیب دیده را به خوبی بشویید. تاکید بر این نکته مهم است که علائم ممکن است تا چند ساعت قرار گرفتن در معرض آن به تعویق بیفتند، بنابراین ضروری است که همیشه به دنبال مشاوره پزشکی حتی در صورت عدم وجود علائم باشید.

100% تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از سفارش شما ارسال می شوند. اگر به کمک نیاز دارید، یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از سفارش به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصول ما نیازهای شما را برآورده می کند. برای جزئیات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان در مورد تمام محصولات ما به سادگی با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *