خرید آنلاین اسید سولفوریک 50% v/v

آیا نیاز به خرید اسید سولفوریک 50٪ V/V دارید؟

ما اسید سولفوریک 50% حجم / حجم را در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم. ما همچنین طیف گسترده ای از محصولات اسید سولفوریک را ارائه می دهیم که غلظت ها و کاربردهای متعدد را پوشش می دهد.

همه محصولات ما با گزینه‌های بیشتری مانند برچسب‌گذاری شخصی و اندازه‌های بسته خاص عرضه می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

فرآیندهای تولید اسید سولفوریک

دو روش اصلی برای سنتز اسید سولفوریک – فرآیند تماسی و مرطوب – عمدتاً شامل اکسیداسیون گوگرد به دی اکسید گوگرد است که سپس دوباره اکسید می شود تا تری اکسید گوگرد تشکیل شود و سپس در نهایت یا از طریق جذب (فرایند تماس) یا هیدراتاسیون به اسید سولفوریک تبدیل می شود. (فرایند مرطوب).

با این حال، این اسید را می توان از طریق روش های جایگزین تولید کرد که در حال حاضر قدیمی هستند یا امکان پذیر نیستند:

روش متابی سولفیت

در این روش متابی سولفیت با محلول بسیار غلیظ اسید هیدروکلریک (HCl) مخلوط می شود و گاز حاصل از اسید نیتریک عبور داده می شود تا بخارهای قهوه ای/قرمز آزاد شود.

روش های آزمایشگاهی

استفاده از برخی روش ها در مقیاس صنعتی امکان پذیر نیست، اما همچنان می توان از آنها در آزمایشگاه برای سنتز اسید سولفوریک استفاده کرد.

یکی از این روش ها اکسیداسیون گوگرد در هوا و سپس حل کردن گاز تولید شده (دی اکسید گوگرد) در پراکسید هیدروژن است.

بنابراین2 اچ2O2 → اچ2بنابراین4

فرآیند اتاق سرب

در این روش قدیمی که تا اواسط دهه 1900 استفاده می شد، دی اکسید گوگرد با اکسید نیتروژن در اتاقک های سربی بزرگ مخلوط می شد.

پس از حدود 30 دقیقه، دی اکسید گوگرد به اسید سولفوریک اکسید شد. این یک واکنش گرمازا است و نگرانی اصلی در آن زمان یافتن راهی برای دفع سریع گرما بود.

100% تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند.

اگر به کمک نیاز دارید، یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که قبل، حین و بعد از سفارش شما به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصول ما نیازهای شما را برآورده می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *