خرید آنلاین اسید سولفوریک AR 1.84 SG

شرح

چرا باید اسید سولفوریک را برای استفاده تحلیلی از phosphoric-acid.ir خریداری کنید؟

ما اسید سولفوریک را برای استفاده تحلیلی در ظروف 2.5 و 25 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده. MSDS کامل برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است.

این محصول با حداقل خلوص 96 درصد و سطوح ناخالصی بیش از 3ppm آمونیاک، 0.05ppm آرسنیک، 0.5ppm کلرید، 0.1ppm فلزات سنگین، 0.5ppm نیترات، 1ppm ماده کاهنده و 20ppm مواد غیر فرار به فروش می رسد.

همه محصولات ما همچنین دارای گزینه های بیشتری مانند برچسب زدن شخصی و ترکیب سفارشی هستند.

موارد استفاده و کاربردهای اسید سولفوریک

اسید سولفوریک یک ماده شیمیایی مهم است که در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله:

 • ماده خام: به عنوان مثال می توان به تولید کودها، از جمله واکنش های تولید سولفات آمونیوم و اسید فسفریک اشاره کرد. همچنین از اسید سولفوریک برای سنتز سولفات آلومینیوم (مورد استفاده در صنعت کاغذسازی) و هیدروکسید آلومینیوم (مورد استفاده در تصفیه خانه های آب) استفاده می شود.
 • چرخه سولفور ید: این شامل یک سری از سه واکنش برای تولید هیدروژن است که در آن اسید سولفوریک به دی اکسید گوگرد (SO2) تبدیل می شود که متعاقباً به یدید هیدروژن (HI) و در نهایت به هیدروژن تبدیل می شود:
  • واکنش 1: 2H2بنابراین4 → 2SO2 2 ساعت2OO2
  • واکنش 2: من2 بنابراین2 2 ساعت2O → 2HI H2بنابراین4
  • واکنش 3: 2HI → I2 اچ2
 • عامل تمیز کننده: این اسید معمولاً به عنوان یک عامل تمیز کننده در صنعت فولاد و آهن استفاده می شود که عمدتاً برای از بین بردن اکسیداسیون و زنگ زدگی از تجهیزات استفاده می شود.
 • کاتالیزور: اسید سولفوریک همچنین به عنوان کاتالیزور در چندین واکنش شیمیایی از جمله تبدیل سیکلوهگزانون اکسیم به کاپرولاکتام در طی ساخت نایلون استفاده می شود.
 • الکترولیت: همچنین معمولا به عنوان الکترولیت در باتری های سرب اسیدی خودرو استفاده می شود.

خدمات دوستانه

در phosphoric-acid.ir، ما به خدمات دوستانه مشتریان خود بسیار افتخار می کنیم. اگر به کمک نیاز دارید، با ما تماس بگیرید و یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند. ما همچنین مشاوره فنی رایگان در مورد تمام محصولات خود ارائه می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *