خرید آنلاین اسید سولفوریک LRG

شرح

به دنبال اسید سولفوریک برای استفاده در آزمایشگاه هستید؟

ما اسید سولفوریک را برای مصارف آزمایشگاهی در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم.

این محصول با حداقل درجه خلوص 96% و ناخالصی بیش از 2ppm آرسنیک، 5ppm سرب، 0.005% کلرید، 0.002% آهن، 0.001% نیترات و 0.01% مواد غیر فرار به فروش می رسد.

ما همچنین بسیاری از گزینه های دیگر را با تمام محصولات خود ارائه می دهیم، از جمله بسته بندی شخصی و اندازه های بسته خاص.

اسید سولفوریک چگونه تولید می شود؟

واکنش معمولی چند مرحله ای برای سنتز اسید سولفوریک شامل گوگرد، سولفید هیدروژن یا پیریت (FeS) است.2). این به عنوان فرآیند تماس در حضور یک کاتالیزور وانادیوم شناخته می شود.

مرحله اول به احتراق گوگرد یا پیریت آهن برای تولید دی اکسید گوگرد اشاره دارد که متعاقباً در یک تبدیل چهار مرحله ای در دمای بالا (450 درجه سانتیگراد) به تری اکسید گوگرد اکسید می شود.

سپس تری اکسید گوگرد تا دمای 160 درجه سانتیگراد خنک می شود و پس از آن در جریانی از اسید سولفوریک خالص (بالاتر از 98 درصد) در گردش جذب می شود. در این مرحله با حداقل مقدار آب واکنش داده و اسید سولفوریک تشکیل می دهد.

روش های جایگزین

سایر روش های تولید شامل سنتز سولفات کلسیم است. این به فرآیند Cat-Ox معروف است.

اسید سولفوریک همچنین می تواند با مخلوط کردن اکسید نیتریک (NO) و دی اکسید گوگرد و آب سنتز شود. در این حالت، دی اکسید گوگرد در محلول به اسید سولفوریک اکسید می شود و اکسید نیتروژن اکسیژن لازم را برای انجام واکنش فراهم می کند.

این روش صنعتی اولیه برای تولید اسید سولفوریک بود اما تا حد زیادی با فرآیند تماس کارآمدتر که در بالا توضیح داده شد جایگزین شده است.

خدمات دوستانه

در phosphoric-acid.ir، ما به خدمات دوستانه مشتریان خود بسیار افتخار می کنیم. اگر به کمک نیاز دارید، با ما تماس بگیرید و یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

ما همچنین مشاوره فنی رایگان ارائه می دهیم. تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *