خرید آنلاین اسید سولفوریک LRG

شرح

برای استفاده آزمایشگاهی به اسید سولفوریک نیاز دارید؟

ما اسید سولفوریک را برای مصارف آزمایشگاهی در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم. این محصول با حداقل خلوص 96% و سطوح ناخالصی بیش از 2ppm آرسنیک، 5ppm سرب، 0.005% کلرید، 0.002% آهن، 0.001% نیترات و 0.01% مواد غیر فرار به فروش می رسد.

همه محصولات ما همچنین دارای گزینه های بیشتری هستند، از جمله بسته بندی سفارشی و اندازه های بسته خاص. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

رایج ترین کاربردهای اسید سولفوریک چیست؟

این اسید یک ماده شیمیایی بسیار مهم در صنعت است که در کاربردها و فرآیندهای متعدد استفاده می شود. بیشتر در ساخت کودها، شوینده ها، رزین ها، داروها، کاتالیزورها و حشره کش ها و همچنین کاربردهای جزئی مانند کاهش آلومینیوم، اندازه کاغذ و تصفیه آب استفاده می شود.

علاوه بر این، کاربردهای مهم شامل جوهرهای چاپ، پارچه های پوشش داده شده، رنگدانه ها و لعاب ها، و همچنین تولید مواد منفجره، منسوجات و باتری ها می باشد.

مواد اولیه در ساخت کودهای شیمیایی

کاربرد عمده اسید سولفوریک بدون شک در ساخت چندین کود است. از این میان، مهمترین آنها سنتز اسید فسفریک است که متعاقباً برای تولید کودهای مبتنی بر پتاسیم استفاده می شود.

در این فرآیند از فلوراپاتیت (Ca5F(PO4)3تیمار شده با اسید سولفوریک، که سولفات کلسیم هیدراته (CaSO) تولید می کند.4هیدروژن فلوراید (HF) و اسید فسفریک (H3PO4).

حدود5F(PO4)3 5 ساعت2بنابراین4 10 ساعت2O → 5CaSO4.2H2O HF 3H3PO4

فرآیند دیگر در ساخت کودها شامل سنتز بین اسید سولفوریک و آمونیاک است که معمولاً از تجزیه حرارتی زغال سنگ به دست می‌آید.

این واکنش به آمونیاک اجازه می دهد تا به صورت نمک سولفات آمونیوم متبلور شود که سپس در صنایع کشاورزی و شیمیایی فروخته می شود.

100% تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند.

اگر به کمک نیاز دارید، یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از خرید به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصول ما نیازهای شما را برآورده می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *