خرید آنلاین اسید سیتریک 20% w/v

شرح

چرا اسید سیتریک 20% w/v را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

در phosphoric-acid.ir، ما اسید سیتریک 20% w/v را در ظروف 5 لیتری عرضه می‌کنیم، با تخفیف برای سفارش‌های عمده بالای 4 کالا. محصول ما به عنوان مونوهیدرات اسید سیتریک 19-21٪ فروخته می شود، همانطور که در مشخصات محصول توضیح داده شده است.

اسید سیتریک در طول تاریخ

اسیدیته مرکبات – لیمو و پرتقال – از دیرباز شناخته شده است. اعتقاد بر این است که اولین اشاره به اسید سیتریک مربوط به قرن سیزدهم در دایره المعارفی با عنوان “آینه بزرگ” است که توسط Vincent de Beauvais سازماندهی شده بود.

با این حال، تا سال 1784 بود که کارل شیل توانست این ترکیب را از آب لیمو جدا و خالص کند و 100 سال دیگر طول کشید تا تولید آن به مقیاس صنعتی بزرگ، در ابتدا بر اساس صنعت مرکبات ایتالیایی، برسد.

با استفاده از قالب

در همان زمان، سی وهمر کشف کرد که انواع خاصی از کپک ها – به ویژه پنی سیلیوم – قادر به سنتز اسید سیتریک از شکر هستند، اما این فرآیند تنها در طول جنگ جهانی اول، زمانی که این درگیری باعث اختلال در صادرات مرکبات شد، شروع به استفاده کرد. ایتالیا این مکانیسم بیشتر توسط جیمز کوری و شرکت فایزر مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت از آن در مقیاس بزرگ برای سنتز اسید سیتریک استفاده شد.

این فرآیند مبتنی بر قالب هنوز هم امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و با تکیه بر کشت های Aspergillus niger مخلوط با ساکارز و گلوکز برای سنتز اسید سیتریک استفاده می شود. معمولاً از منابع ارزان قند مانند ملاس، نشاسته ذرت یا سایر محصولات جانبی قندی استفاده می شود. پس از تکمیل فرآیند، باکتری ها از محلول خارج می شوند و هیدروکسید کلسیم برای تولید سیترات کلسیم به آن اضافه می شود. مرحله نهایی شامل تصفیه با اسید سولفوریک برای رسوب اسید سیتریک است.

خدمات دوستانه

در phosphoric-acid.ir، ما به خدمات دوستانه مشتریان خود بسیار افتخار می کنیم. یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که قبل، حین و بعد از خرید به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که از محصولات ما راضی هستید. علاوه بر این، ما مشاوره فنی رایگان برای پاسخ به تمام سوالات شما ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *