خرید آنلاین اسید موریاتیک 0.01M

شرح

چرا باید اسید موریاتیک 0.01M را از phosphoric-acid.ir خریداری کنید؟

  • ما اسید موریاتیک 0.01M را در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم.
  • MSDS کامل برای دانلود از وب سایت ما موجود است
  • ما همچنین گزینه های بیشتری از برچسب گذاری سفارشی گرفته تا اندازه های بسته بندی خاص را ارائه می دهیم
  • برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

محبوب ترین استفاده از اسید موریاتیک: ترشی فولاد و آهن

به عنوان یک اسید معدنی قوی، اسید موریاتیک راه خود را در بسیاری از کاربردهای صنعتی، از سنتز ترکیبات آلی و معدنی تا کنترل pH پیدا کرده است. اما یکی از محبوب ترین و مهم ترین کاربردهای این اسید در ترشی فولاد و آهن است. هدف اصلی از بین بردن اکسید آهن (معمولاً به عنوان زنگ زدگی) از فولاد یا آهن قبل از هر کاربرد دیگری مانند گالوانیزه کردن، نورد کردن یا اکسترود کردن است. فرآیند را می توان با واکنش زیر توصیف کرد:

Fe2O3 Fe 6 HCl → 3 FeCl2 3 H2O

از نظر تاریخی، محلول‌های اسیدی مورد استفاده مجدداً به عنوان کلرید آهن (II) (کلرید آهن) مورد استفاده قرار می‌گرفتند، اما این عمل در طول سال‌ها به دلیل سطوح بالای فلزات سنگین در مشروب ترشی کاهش یافته است. در عوض، صنعت راه‌هایی را برای حذف اسید موریاتیک از محلول ایجاد کرده است تا به تنهایی مورد استفاده مجدد قرار گیرد. متداول ترین روش بازسازی شامل واکنش پیروهیدرولیز بر اساس واکنش است:

4 FeCl2 4 اچ2OO2 → 8 HCl 2 Fe2O3

بازیابی اسید موریاتیک استفاده شده (HCl) به سیستم اجازه می دهد تا با استفاده مداوم از همان محلول اسید در یک حلقه کار کند و هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. علاوه بر این، اکسید آهن (III) (Fe2O3) تولید شده در این واکنش به خودی خود یک محصول ارزشمند است و در بسیاری از فرآیندهای صنعتی مختلف استفاده می شود.

قول کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. اگر به کمک نیاز دارید، یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از سفارش شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما انتظارات شما را برآورده می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *