خرید آنلاین اسید موریاتیک 0.1M (0.1N).

شرح

به دنبال اسید موریاتیک 0.1M (0.1N) هستید؟

  • phosphoric-acid.ir تامین کننده اسید موریاتیک 0.1M (0.1N) در ظروف 2.5 و 5 لیتری، با تخفیف برای سفارشات عمده
  • این محصول از 0.09995 تا 0.10005 میلیون فروخته می شود (اطلاعات بیشتر را می توانید در مشخصات محصول فروش ما بیابید که برای دانلود از وب سایت ما موجود است)
  • ما همچنین گزینه های بیشتری از جمله برچسب زدن سفارشی و اندازه های بسته خاص را ارائه می دهیم

اسید موریاتیک چقدر خطرناک است؟

اسید موریاتیک به عنوان یک اسید قوی در صورت بلعیده شدن، استنشاق یا تماس با پوست بسیار خطرناک است. در صورت بلع یا استنشاق، اسید موریاتیک به سرعت تجزیه می شود و اثرات مضر آن ناشی از تغییرات pH موضعی قوی به جای اثرات خود اسید است.

  • خورنده: اسید موریاتیک برای پوست و چشم بسیار خورنده است و برای مجاری تنفسی نیز بسیار تحریک کننده است. مطالعات گزارش داده اند که دوزهای کمتر از 10ppm باعث علائم تحریک می شود. رویه‌های ایمنی توصیه می‌کنند که در صورت نشت‌های زیاد، کارکنان را تخلیه کنند، که برای تشخیص بوی موجود در هوا کافی است.
  • سرطان زامطالعات روی حیوانات آزمایشگاهی افزایش بروز تومورها یا رشد غیرطبیعی را پس از استنشاق یا تجویز پوستی نشان داد. همچنین، در انسان، شواهدی مبنی بر بروز تومور بالاتر در کارگرانی که به طور مرتب در معرض این ماده شیمیایی قرار می گیرند، وجود ندارد.
  • تاثیر بر تولید مثلهیچ مطالعه معتبری وجود ندارد که نشان دهد اسید موریاتیک می تواند اثرات مضری بر باروری یا در دوران بارداری، پس از مصرف، استنشاق یا تماس پوستی داشته باشد یا خیر. از آنجایی که هر دو H و Cl اجزای متابولیسم طبیعی هستند، انتظار می رود که بدن بتواند با مقادیر کمی از این ماده شیمیایی مقابله کند و مقادیر بیش از حد را به شیوه ای موثر دفع کند.
  • تاثیر بر محیط زیست: با توجه به تغییرات pH، اسید موریاتیک می تواند تاثیر زیادی بر محیط داشته باشد. پاسخ به توانایی بافر کردن هرگونه تغییر، به ویژه در یک محیط آبی بستگی دارد. به همین دلیل، مقادیر LC50 برای گونه های مختلف و اکوسیستم های مختلف بسیار متفاوت است.

بیش از 40 سال تجربه

phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال است که یک تولید کننده مواد شیمیایی شناخته شده است، و در طی آن دوره ما برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان شهرت رشک‌آوری به دست آورده‌ایم. به سادگی با ما تماس بگیرید و یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که در هنگام سفارش شما را راهنمایی کند.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *