خرید آنلاین اسید موریاتیک

شرح

به اسید موریاتیک برای استفاده عمومی نیاز دارید؟

ما اسید موریاتیک را در ظروف 2.5 و 25 لیتری و همچنین 1000 لیتر IBC عرضه می کنیم. این محبوب‌ترین محصول اسید موریاتیک ما است، اما می‌توانیم درجات و غلظت‌های مختلف را نیز عرضه کنیم، از جمله اما نه محدود به:

  • درجه تحلیلی
  • درجه آزمایشگاهی
  • 30% وزنی کلسیم کم
  • راه حل های 0.01M، 1M، 2M، 4M

هنگام خرید عمده تخفیف داده می شود و سفارش شما معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شود. می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا برای اطلاعات بیشتر با یکی از کارکنان تماس بگیرید.

اسید موریاتیک چگونه سنتز می شود؟

این اسید بی رنگ با بوی قوی و تحریک کننده می تواند در بسیاری از کاربردهای صنعتی استفاده شود. از سال 15 برای کیمیاگران شناخته شده استهفتم قرنی که به آن “ارواح نمک” می گفتند زیرا از ویتریول سبز (اسید سولفوریک) و نمک سنگ (کلرید سدیم) تولید می شد.

بسیاری از دانشمندان در طول اعصار از آن استفاده کردند، اما تولید صنعتی آن تا انقلاب صنعتی شروع نشد. امروزه هنوز هم یک ترکیب محبوب است که برای مثال در ساخت پلاستیک PVC و پلی اورتان استفاده می شود.

در حال حاضر اسید موریاتیک از مخلوط کردن کلرید هیدروژن در آب تهیه می شود. از آنجایی که هیدروژن کلرید را می توان به روش های مختلف به دست آورد، معمولاً تولید اسید موریاتیک با تولید مواد شیمیایی دیگر همراه است.

محلول های تجاری معمولاً با غلظت حداکثر 38٪ HCl فروخته می شوند. مقادیر بالاتر ممکن است، اما برای محدود کردن تبخیر، به امکانات ذخیره سازی و جابجایی خاصی (از جمله فشار و دمای پایین) نیاز دارند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد نیازهای ذخیره سازی و سایر مسائل ایمنی را در MSDS که برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است، بیابید.

خدمات دوستانه

اگر به کمک نیاز دارید، یکی از اعضای کارکنان خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از خرید به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما نیازهای شما را برآورده می کنند. ما همچنین مشاوره فنی رایگان ارائه می دهیم. علاوه بر اسید موریاتیک، ما طیف گسترده ای از محصولات، از کیت های آزمایش و مواد شیمیایی دارویی گرفته تا محصولات تخصصی و راه حل های سفارشی داریم. تمام محصولات ما با ضمانت 100٪ کیفیت ارائه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شوند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *