خرید آنلاین اسید نیتریک (مصرف آزمایشگاهی).

شرح

آیا به دنبال اسید نیتریک مناسب برای استفاده در آزمایشگاه هستید؟

  • ما اسید نیتریک را برای مصارف آزمایشگاهی در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم.
  • ما همچنین طیف گسترده ای از سایر محصولات اسید نیتریک را با کاربردها و غلظت های مختلف ارائه می دهیم
  • ما همچنین بسیاری از گزینه های دیگر را با تمام محصولات خود ارائه می دهیم، از جمله اندازه بسته بندی خاص و درجه های مختلف

درباره اسید نیتریک

اسید نیتریک، که گاهی اوقات به عنوان روح نیتر یا آکوا فورتیس نیز شناخته می شود، یک اسید بسیار خورنده و مرطوب کننده است. به طور معمول، محلول‌هایی که اخیراً تهیه شده‌اند، بی‌رنگ هستند، اما در طول زمان به دلیل تجزیه اسید نیتریک، رنگ زرد کمی پیدا می‌کنند و اکسید نیتروژن تولید می‌کنند.

کاربردهای تجاری بسیار متفاوت است، اما معمولاً محصولات رایج می توانند تا 68٪ افزایش یابند. محلول های تخصصی – معمولاً بالاتر از 86٪ – به نام اسید نیتریک دود شناخته می شوند. در این مورد، می توان آن را به اسید نیتریک سفید یا دوددار در غلظت های بالاتر از 95٪ تقسیم کرد.

این ترکیب راه خود را در بسیاری از کاربردهای صنعتی پیدا کرده است، اما اکثراً به این اسید به عنوان یک عامل نیتراسیون متکی هستند که امکان معرفی یک گروه نیترو در ماده شیمیایی مورد نظر (معمولاً یک ترکیب آلی) را فراهم می کند.

برخی از این ترکیبات نیترو می توانند بسیار حساس و مستعد انفجار باشند، اما تعداد کمی از آنها به اندازه کافی پایدار هستند تا در تخریب و مهمات استفاده شوند. در طرف دیگر مقیاس، برخی از مواد کاملاً پایدار و رایج در بسیاری از جوهرها و رنگ‌ها هستند.

خدمات تحویل سریع

ما به خدمات تحویل سریع خود افتخار می کنیم. تمامی محصولات ما با ضمانت 100% کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند.

ما طیف گسترده ای از محصولات، از پتروشیمی های تولید شده با بالاترین استانداردها تا آب با خلوص بالا را داریم. ما همچنین راه حل های سفارشی ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *