خرید آنلاین اسید هیدروکلریک 0.1M (0.1N).

شرح

چرا هیدروکلریک اسید 0.1M (0.1N) را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما اسید کلریدریک 0.1M (0.1N) را در ظروف 2.5 و 5 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف عمده برای خرید بیش از 4 مورد. ما همچنین بسیاری از گزینه های دیگر، از جمله درجه های مختلف و بسته بندی سفارشی را ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

وقتی در معرض اسید هیدروکلریک قرار می گیرید چه اتفاقی می افتد؟

  • اثرات کوتاه مدت: اگر مقادیر زیادی با پوست تماس پیدا کند، تبخیر سریع این اسید ممکن است باعث سوختگی هایی مانند سرمازدگی شود. اسید کلریدریک نیز برای چشم ها و مجاری تنفسی تحریک کننده است و استنشاق آن ممکن است منجر به پنومونیت و ادم ریه شود. اگر درمان نشود، ممکن است باعث ایجاد سندرم اختلال عملکرد راه های هوایی (RADS) شود.
  • اثرات بلند مدت: این اسید ممکن است باعث آسیب جبران ناپذیری مانند برونشیت مزمن به ریه های شما شود. همچنین ممکن است باعث فرسایش دائمی دندان ها شود.

اقدامات حیاتی کمک های اولیه

در صورت تماس با چشم یا پوست، لباس های آسیب دیده را خارج کرده و در اسرع وقت با مقدار زیادی آب شستشو دهید. در صورت استنشاق، بیمار باید از منبع بخار اسید هیدروکلریک دور شود و در صورت لزوم تنفس مصنوعی را شروع کند.

اگر بلعیده شود، ممکن است به فرد مبتلا توصیه شود که شیر بنوشد، اما بدون کمک پزشکی باعث استفراغ نشود.

در هر صورت، مهم است که همیشه به دنبال مشاوره پزشکی باشید. روش‌های ایمنی کامل را می‌توانید در برگه MSDS موجود برای دانلود از وب‌سایت ما بیابید.

خدمات مشتری دوستانه

با بیش از 40 سال فعالیت در صنایع شیمیایی، ما برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان، شهرت رشک‌آوری را به دست آورده‌ایم.

ما طیف گسترده‌ای از محصولات اسید هیدروکلریک را ارائه می‌کنیم که برای کاربردهای مختلف، از آزمایشگاهی تا تحلیلی، و همچنین در محدوده غلظتی از 0.01M تا 30% وزنی، مناسب هستند.

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند.

یکی از اعضای تیم ما همیشه آماده است تا در هر موردی که نیاز دارید، از مشاوره در مورد هر یک از محصولات ما گرفته تا سفارش، به شما کمک کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *