خرید آنلاین اسید هیدروکلریک 10% w/v USP

شرح

چرا هیدروکلریک اسید 10% w/v USP را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما اسید هیدروکلریک 10% w/v را در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده بیش از 4 مورد عرضه می کنیم. جزئیات بیشتر در مورد ظاهر و آلاینده‌های احتمالی را می‌توانید در برگه مشخصات محصول فروش ما که برای دانلود از وب‌سایت موجود است، بیابید.

ما همچنین گزینه های بیشتری از جمله ترکیب سفارشی و اندازه های بسته خاص را ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

روش های نمونه گیری

از دزیمترهای غشایی غیرفعال می توان برای تشخیص وجود بخار اسید هیدروکلریک در هوا استفاده کرد. این دستگاه ها نیازی به کالیبراسیون ندارند و قطعات متحرک ندارند و می توان از آنها برای تشخیص غلظت های کمتر از 24 ppm استفاده کرد. این گاز را می توان با کروماتوگرافی یونی یا دفع مواد شوینده نیز تشخیص داد.

روشهای تحلیلی

در آزمایشگاه، تجزیه و تحلیل کمی محلول های اسید هیدروکلریک در متانول و اسید استیک را می توان با تیتراسیون با استفاده از محلول های استاندارد پتاسیم، سدیم یا استات لیتیوم تجزیه و تحلیل کرد. اگر مخلوط حاوی هالید باشد، تجزیه و تحلیل را می توان با پتانسیومتری تفاضلی، با استفاده از نیترات نقره به عنوان معرف انجام داد.

انواع ناخالصی های موجود

اسید کلریدریک معمولاً حاوی ناخالصی‌های فرار از جمله هیدروکربن‌های کلردار است که می‌توان آن‌ها را با جدا کردن حذف کرد. این روش را می توان با یک جریان گاز بی اثر با مصرف انرژی کم انجام داد، اگرچه در برخی موارد ممکن است گرم کردن گاز آسان تر باشد. سایر ناخالصی ها مانند ترکیبات معدنی را می توان با تبادل یونی حذف کرد.

باز کردن یک حساب کاربری

اگر می‌خواهید با ما حساب باز کنید، لطفاً با یکی از اعضای تیم فروش ما تماس بگیرید و آنها خوشحال خواهند شد که به شما کمک کنند آن را برای خریدهای بعدی تنظیم کنید. علاوه بر اسید کلریدریک، ما طیف گسترده ای از محصولات شیمیایی را نیز ارائه می دهیم، از کیت های تست خاص گرفته تا محصولات سفارشی برای پوشش تمام نیازهای شما. تمام محصولات ما با ضمانت 100٪ کیفیت ارائه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *