خرید آنلاین اسید هیدروکلریک 2M

 

شرح

چرا هیدروکلریک اسید 2M را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما اسید هیدروکلریک 2M را در ظروف 2.5 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده بیش از 4 مورد. ما همچنین گزینه های بیشتری از جمله بسته بندی سفارشی و درجه های مختلف موجود را ارائه می دهیم. لطفا برای جزئیات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

اسید کلریدریک چیست؟

با حل کردن کلرید هیدروژن (HCl) در آب مایعی بی رنگ با بوی تند مشخص می شود. این به عنوان محلول اسید هیدروکلریک شناخته می شود. این یک اسید معدنی بسیار خورنده با طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی، از ترشی فولاد تا کنترل pH است.

این ترکیب قبلاً برای کیمیاگران با نام «ارواح نمک» یا «اسید موریاتیک» (به معنی «مربوط به آب نمک یا نمک» شناخته شده بود. از اسید سولفوریک (H2بنابراین4ویتریول) و کلرید سدیم (NaCl، نمک معمولی). اصطلاح موریاتیک اسید هنوز هم گاهی اوقات استفاده می شود، اما در سال 1814 شیمیدان فرانسوی Joseph Loius Gay-Lussac نام آن را اسید هیدروکلریک تغییر داد.

اسید کلریدریک چگونه استفاده می شود؟

در طول قرن ها، بسیاری از شیمیدانان در کار خود از آن استفاده کردند، اما تولید صنعتی تنها در طول انقلاب صنعتی آغاز شد. امروزه از این اسید به عنوان یک معرف شیمیایی در تولید در مقیاس بزرگ بسیاری از محصولات مختلف از پلی اورتان گرفته تا پلاستیک PVC استفاده می شود.

کاربردهای طاقچه شامل تولید چندین افزودنی غذایی و فرآوری چرم و غیره است. برای تامین همه این نیازها، سالانه بیش از 20 میلیون تن اسید کلریدریک در جهان تولید می شود.

تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و پس از خرید به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما انتظارات شما را برآورده می کنند.

اگر به دنبال اسید کلریدریک هستید، ما انواع محصولات دیگر، از کاربردهای تحلیلی گرفته تا استفاده عمومی و طیف وسیعی از غلظت‌ها، از محلول‌های 0.01M تا 30% w/w را ارائه می‌کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *