خرید آنلاین اسید هیدروکلریک 30% وزنی

شرح

چرا کلریدریک اسید 30% وزنی را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

در phosphoric-acid.ir، ما اسید هیدروکلریک 30 درصد وزنی در ظروف 5 و 25 لیتری را با تخفیف برای خرید عمده عرضه می کنیم.

ما محدوده محصولات خود را بین 29.5٪ و 30.5٪ تضمین می کنیم (برای جزئیات بیشتر به مشخصات محصول فروش مراجعه کنید). برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

واکنش های شیمیایی شامل اسید هیدروکلریک

اسید کلریدریک به عنوان یک اسید مونوپروتیک قوی طبقه بندی می شود، به این معنی که تقریباً به طور کامل در آب تجزیه می شود، اما هر مولکول فقط می تواند یک پروتون (H) را در محلول آزاد کند. این به نوبه خود به یک مولکول آب می پیوندد و H را تشکیل می دهد3O. در نتیجه این ترکیب دارای ثابت تفکیک اسیدی K استآ.

HCl -> H3O Cl

یون دیگر تولید شده کلرید (Cl) یعنی اسید کلریدریک می تواند برای سنتز نمک های کلرید مانند کلرید سدیم (NaCl) استفاده شود. علاوه بر این، از بین تمام اسیدهای مونوپروتیک قوی، اسید کلریدریک کمترین احتمال را دارد که تحت اکسیداسیون قرار گیرد.

علیرغم اسیدی بودن آن، یکی از اسیدهای قوی کمتر خطرناک برای کنترل است، زیرا کلرید در محلول غیر واکنشی و غیر سمی است. از نظر ذخیره سازی، محلول های اسید هیدروکلریک خواص خود را در طول زمان حفظ می کنند و آن را به یک معرف عالی برای بسیاری از فرآیندهای صنعتی تبدیل می کنند.

اسید کلریدریک معمولاً در واکنش های تیتراسیون برای تعیین مقدار بازهای موجود استفاده می شود. اسیدهای قوی معمولاً توسط اکثر شیمیدانان ترجیح داده می شود زیرا این ترکیبات می توانند نتایج دقیق تری ارائه دهند. این ترکیب به دلیل توانایی آن در هضم نمونه ها قبل از تجزیه و تحلیل، در واکنش های تحلیلی نیز محبوب است.

استانداردهای برتر

phosphoric-acid.ir در روش های تولید خود با فرآیند کیفیت ISO 9000 همگام است و می تواند مواد شیمیایی را مطابق با استانداردهای مورد نیاز فارماکوپه های مختلف (BP، EP، CP و غیره)، ASTM، NIST و بسیاری دیگر عرضه کند. اگر به این خدمات نیاز دارید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یکی از اعضای تیم مشتریان ما خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *