خرید آنلاین اسید هیدروکلریک 4M (تقریبا).

شرح

چرا هیدروکلریک اسید 4M (تقریبا) را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما اسید هیدروکلریک 4M (تقریبا) را در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف عمده عرضه می کنیم. این محصول با غلظتی بین 3.96 میلیون و 4.04 میلیون فروخته می شود (جزئیات کامل را می توانید در برگه مشخصات محصول فروش ما که برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است مشاهده کنید).

ما همچنین گزینه های دیگری از برچسب زدن سفارشی گرفته تا اندازه های بسته بندی خاص را ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

استفاده ایمن از اسید هیدروکلریک

محلول های غلیظ اسید کلریدریک – که معمولاً به آن اسید هیدروکلریک دود می گویند – در تماس با هوا می توانند بخارات خطرناکی را آزاد کنند.

حتی این دودها در صورت استنشاق یا تماس با پوست یا چشم می توانند اثرات مضر شدیدی داشته باشند و اثرات دائمی بالقوه بر روی دستگاه تنفسی داشته باشند.

علائم از تحریک ساده بینی تا ادم ریوی یا درماتیت خفیف تا سوختگی های شدید پوست متغیر است.

به این ترتیب، پیروی از روش‌های ایمن هنگام کار با این اسید بسیار خورنده بسیار مهم است. یک برگه کامل MSDS را می توانید از وب سایت ما دانلود کنید.

علاوه بر این، این ترکیب باید در مکانی با تهویه مناسب و به دور از عوامل اکسید کننده قوی، مانند سفید کننده (هیپوکلریت سدیم، NaClO) یا پرمنگنات پتاسیم (KMnO4) نگهداری شود. در صورت مخلوط شدن، گاز کلر تولید می شود که سمی نیز می باشد.

استفاده از لباس محافظ

تجهیزات حفاظت فردی برای همه کارکنانی که با این ماده شیمیایی کار می کنند ضروری است، از جمله دستکش لاستیکی، عینک چشم و لباس و کفش مقاوم در برابر مواد شیمیایی تا خطر آسیب در صورت تصادف به حداقل برسد.

100% تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. اگر به اسید کلریدریک نیاز دارید، علاوه بر 4M، طیف وسیعی از غلظت ها و کیفیت را نیز ارائه می دهیم تا تمام نیازهای شما را پوشش دهیم. یکی از کارکنان ما خوشحال خواهد شد که به هر سوالی که ممکن است در مورد محصولات ما داشته باشید پاسخ دهد.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *