خرید آنلاین اسید هیدروکلریک AR 1.18 SG

شرح

چرا اسید کلریدریک (استفاده تحلیلی) بخریم؟

  • شکل ظاهری: مایع
  • فرمول: HCR
  • نقطه جوش (درجه سانتیگراد): تعیین نشده است
  • نقطه ذوب (درجه سانتی گراد): تعیین نشده است
  • چگالی نسبی: تقریبا 1.18 در 20 درجه سانتی گراد
  • شماره CAS: 7647-01-0

خرید اسید هیدروکلریک (استفاده تحلیلی) در ایران

phosphoric-acid.ir یک تامین کننده اختصاصی اسید هیدروکلریک برای استفاده تحلیلی در ظروف 2.5 لیتری و 25 لیتری است و برای سفارشات عمده تخفیف در نظر گرفته شده است. محصول ما بین 35 تا 37 درصد و حداقل سطوح ناخالصی، از جمله 5 پی پی ام سولفات، 2 پی پی ام کلر، 0.5 پی پی ام آهن، 0.02 پی پی ام آرسنیک، 0.5 پی پی ام سرب و 0.001 درصد مواد غیرفرار را ارزیابی می کند.

ما همچنین گزینه های دیگری از جمله برچسب زدن سفارشی یا اندازه بسته بندی خاص را ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر، مشاوره فنی رایگان، یا اینکه به سادگی ببینید چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم با ما تماس بگیرید.

موارد استفاده از اسید هیدروکلریک

اسید هیدروکلریک با گرید تحلیلی در کاربردهای مختلفی استفاده می شود، از جمله:

  • ترشی فولاد: اسید هیدروکلریک را می توان برای حذف اکسید آهن (زنگ) از فولاد یا آهن قبل از سایر عملیات ها، از جمله گالوانیزه کردن و اکستروژن استفاده کرد. معمولاً برای این کاربرد از محلول 18 درصد استفاده می شود. کلرید آهن (II) حاصل (کلرید آهن) گاهی اوقات می‌تواند دوباره مورد استفاده قرار گیرد، اما تنها در صورتی که حاوی سطوح پایینی از فلزات سنگین بالا باشد. برای غلبه بر این مشکل، محققان فرآیندهایی را برای بازسازی اسید هیدروکلریک، از جمله پیروهیدرولیز بر اساس واکنش زیر ایجاد کرده اند: FeCl2 4 اچ2OO2 → 8 HCl 2 Fe2O3
  • کنترل pH: اسید هیدروکلریک را می توان برای تنظیم pH در بسیاری از واکنش ها، از جمله درمان استخرها استفاده کرد. خنثی سازی فاضلاب و در محلول های دارویی.
  • رزین های تبادل یونی: از اسید هیدروکلریک با کیفیت خوب می توان برای بازسازی رزین های تبادل یونی استفاده کرد. در این مورد، اسید کلریدریک برای حذف کاتیون ها از رزین ها استفاده می شود، به عنوان مثال H جایگزین Na و Ca2 می شود.

ایمنی هیدروکلریک اسید

همیشه باید اقدامات احتیاطی صحیح در مورد نگهداری و جابجایی اسید هیدروکلریک انجام شود. این ماده شیمیایی برای پوست و چشم ها خورنده است و همچنین می تواند باعث مشکلات تنفسی مانند التهاب یا زخم مجرای تنفسی و/یا ادم ریوی شود.

لطفاً برای دستورالعمل‌های کامل در مورد استفاده و ذخیره‌سازی اسید هیدروکلریک با گرید تحلیلی به برگه ایمنی داده‌های مواد ارائه شده (MSDS) مراجعه کنید.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *