خرید آنلاین اسید هیدروکلریک LRG 1.18 SG

شرح

چرا اسید کلریدریک (مصرف آزمایشگاهی) را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما اسید هیدروکلریک را برای مصارف آزمایشگاهی در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم. این محصول با حداقل سطوح ناخالصی، شامل حداکثر 0.004٪ سولفات، 2 ppm آهن، 2ppm فلزات سنگین و 0.01٪ مواد غیر فرار فروخته می شود (برای جزئیات بیشتر به مشخصات محصولات فروش مراجعه کنید). ما همچنین گزینه های بیشتری از برچسب زدن سفارشی گرفته تا اندازه های بسته بندی خاص را ارائه می دهیم.

تولید اسید کلریدریک

اسید هیدروکلریک را می توان از طریق فرآیندهای مختلف به دست آورد. رایج ترین عبارتند از:

  • به عنوان یک محصول جانبی در طی ساخت چندین ترکیب آلی (از واکنش های کلرزنی)
  • از طریق فرآیند مانهایم، شامل واکنش مستقیم بین کلرید سدیم یا کلرید پتاسیم و اسید سولفوریک، در دماهای بالا.
  • از طریق فرآیند هارگریوز، شامل واکنش بین اکسیژن، دی اکسید گوگرد و نمک (واکنش گرمازا)
  • از طریق فرآیند مایر، شامل واکنش بی سولفیت سدیم و کلرید سدیم در دماهای بالا (400 تا 800 درجه سانتیگراد)
  • سوزاندن گاز هیدروژن و کلر

اولین فرآیند اکثریت قریب به اتفاق اسید هیدروکلریک تولید شده در سراسر جهان (بیش از 90٪) را تشکیل می دهد، در حالی که فرآیندهای جایگزین به برنامه های کاربردی تر اختصاص داده شده اند.

محصولات موجود در بازار

به طور معمول اسید کلریدریک را می توان در محلول های تا 38٪ یافت. غلظت های بالاتر از نظر تئوری امکان پذیر است، اما تلفات تبخیر بسیار زیاد است و محلول باید در شرایط ذخیره سازی بسیار دقیق از نظر دما و فشار نگهداری شود تا چنین تلفاتی به حداقل برسد. معمولاً محلول‌های 30 تا 35 درصد برای امکان حمل و نقل و ذخیره‌سازی آسان اما مؤثر بدون وارد شدن بخارهای HCl قابل توجه استفاده می‌شود.

بیش از 40 سال در بازار است

ما بیش از 40 سال است که در بازار تاسیس شده‌ایم و در این مدت شرکت‌های مختلفی را عرضه کرده‌ایم، از صنایع کوچک گرفته تا نام‌های شناخته شده در صنعت داروسازی یا صنایع غذایی. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید. تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولا در عرض 24 ساعت ارسال می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *