خرید آنلاین اسید پرکلریک | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

به دنبال خرید اسید پرکلریک هستید؟

phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال است که یک تامین کننده مواد شیمیایی پیشرو در ایران بوده است. با تأیید تعدادی از استانداردهای ISO، و همچنین تضمین کیفیت 100٪ برای هر محصول، ما دانش و تجربه لازم را برای رسیدگی به تمام نیازهای تجاری شما داریم.

شما می توانید اسید پرکلریک را از فروشگاه آنلاین مواد شیمیایی ما در ظروف 2.5 لیتری خریداری کنید. این محصول به صورت محلول 0.1M در اسید استیک گلاسیال به فروش می رسد و MSDS کامل آن برای دانلود از وب سایت ما موجود است.

همین امروز به صورت آنلاین اسید پرکلریک را سفارش دهید، جایی که می توانید تحویل روز بعد در سراسر کشور و تخفیف در سفارشات عمده دریافت کنید. ما همچنین خدمات اضافی و پیشرو در صنعت را برای همه محصولات در دسترس داریم، از جمله برچسب زدن شخصی، بسته بندی قابل تنظیم و انتخاب اندازه بسته بندی خاص. برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

اسید پرکلریک چیست؟

با فرمول HClO4اسید پرکلریک یک اسید معدنی است که محلول بی رنگی قوی تر از اسید نیتریک و سولفوریک تشکیل می دهد. در صنعت از این ترکیب برای تهیه پرکلرات آمونیوم که به عنوان سوخت موشک استفاده می شود استفاده می شود.

اسید پرکلریک چگونه ساخته می شود؟

اسید پرکلریک 0.1M در اسید استیک یخبندان را می توان به صورت صنعتی از دو مسیر مختلف سنتز کرد:

  • واکنش با اسید هیدروکلریک: روش سنتی تر شامل مخلوط کردن پرکلرات سدیم (NaClO) است4و اسید کلریدریک (HCl) برای تولید اسید پرکلریک (HClO4) و رسوب کلرید سدیم (NaCl): NaClO4 HCl → NaCl HClO4
  • اکسیداسیون کلر: این فرآیند جایگزین از سنتز نمک ها با اکسیداسیون کلر با استفاده از الکترود پلاتین جلوگیری می کند.

اسید پرکلریک برای چه مواردی استفاده می شود؟

همانطور که گفته شد، اسید پرکلریک یک عنصر رایج در فرآیند تولید پرکلرات آمونیوم است که به عنوان سوخت موشک استفاده می شود. اما بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر نیز وجود دارد، از جمله:

  • اچ کردن نمایشگرهای کریستال مایع
  • اچ کردن مولیبدن، آلومینیوم و سایر عناصر
  • برنامه های کاربردی الکترونیکی
  • شیمی تجزیه
  • استخراج سنگ معدن
  • کروماتوگرافی تبادل یونی

اسید پرکلریک چقدر ایمن است؟

با توجه به خواص اسیدی و اکسید کننده قوی آن، روش های ایمنی برای کار با این ماده شیمیایی باید وجود داشته باشد. همچنین در حضور مواد آلی و فلزات بسیار واکنش پذیر است، بنابراین کار با این ماده شیمیایی باید فقط توسط کارکنان آموزش دیده در هودهای بخار انجام شود.

امروز آنلاین سفارش دهید

در phosphoric-acid.ir، ما در تلاش هستیم تا به همه مشتریان خود خدمات دوستانه ارائه دهیم. محصولات ما، از جمله اسید پرکلریک، دارای ضمانت 100٪ کیفیت هستند تا بتوانید آرامش داشته باشید و با اطمینان خرید کنید.

امروز سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت کنید یا برای اطلاعات بیشتر با تیم فروش فنی ما تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که قبل، حین و حتی بعد از خرید به شما کمک کنیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *