خرید آنلاین حلال الکلی مخلوط

شرح

آیا به حلال مخلوط الکل نیاز دارید؟

  • ما حلال الکل مخلوط را در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم
  • ما همچنین حلال های دیگری را برای کاربردهای مختلف ارائه می دهیم، از جمله حلال تیتراسیون اسیدی، حلال تیتراسیون قلیایی، حلال با عدد پایه ASTM D4739، کلروبنزن / اسید استیک 2:1، حلال مخلوط IP354 و حلال تیتراسیون (CD4 TAN)
  • MSDS کامل را می توان از وب سایت ما دانلود کرد

حلال ها برای چه مواردی استفاده می شوند؟

حلال ماده ای است که قادر است یک املاح – هر مایع، گاز یا جامد متفاوت – را حل کند و محلولی تولید کند. به طور معمول، حلال ها مایع هستند، اما می توانند گاز یا جامد نیز باشند. در صنعت، کاربردهای رایج حلال ها شامل تولید رقیق کننده رنگ، پاک کننده لاک ناخن، چسب، مواد شوینده و بسیاری از محصولات دیگر است. نمونه هایی از حلال ها عبارتند از الکل، هگزان، استون و غیره.

حلال مخلوط الکل چقدر ایمن است؟

این محصول حاوی مخلوطی از بوتانول و متانول است و به همین دلیل در صورت عدم استفاده ایمن می تواند یک محصول بسیار خطرناک باشد.

خطرات عبارتند از:

  • بسیار قابل اشتعال است و باید دور از منابع اشتعال نگهداری شود
  • اگر استنشاق یا بلعیده شود، یا اگر برای مدت طولانی با پوست و چشم تماس داشته باشد سمی است.
  • اگر به موقع درمان نشود، قرار گرفتن در معرض این حلال ممکن است منجر به آسیب دائمی شود

اقدامات کمک های اولیه

در صورت استنشاق، بیمار باید در سریع ترین زمان ممکن از منبع قرار گرفتن در معرض و به هوای تازه خارج شود. حتی در صورت عدم وجود علائم، مهم است که به دنبال مشاوره پزشکی باشید. در صورت بلعیدن، به قربانی آب بدهید اما بدون کمک پزشکی باعث استفراغ نشوید. در صورت تماس با پوست، لباس های آلوده را بردارید و ناحیه آسیب دیده را با مقدار زیادی آب بشویید. در صورت تماس با چشم، در صورت وجود لنزهای تماسی را بردارید و چشم ها را با بلند کردن پلک ها بشویید تا مطمئن شوید که تمام ناحیه آسیب دیده شسته شده است.

100% تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از سفارش شما ارسال می شوند. اگر به کمک نیاز دارید، یکی از اعضای تیم مشتری ما خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از سفارش شما به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصول ما نیازهای شما را برآورده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان در مورد تمامی محصولات ما به سادگی با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *