خرید آنلاین روغن نفتی/عرقیات نفتی

شرح

روغن پترولیوم اسپریت را به صورت آنلاین از تامین کنندگان ایران خریداری کنید

phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال است که یک تامین کننده مواد شیمیایی پیشرو در ایران بوده است. با تأیید تعدادی از استانداردهای ISO، و همچنین تضمین کیفیت 100٪ برای هر محصول، ما دانش و تجربه لازم را برای رسیدگی به تمام نیازهای تجاری شما داریم.

شما می توانید از فروشگاه آنلاین مواد شیمیایی ما، روغن نفتی را در ظروف 2.5 لیتری خریداری کنید. همین امروز به صورت آنلاین سفارش دهید، جایی که می توانید تحویل روز بعد در سراسر کشور و تخفیف در سفارشات عمده دریافت کنید.

ما همچنین خدمات اضافی و پیشرو در صنعت را در همه محصولات در دسترس داریم، از جمله برچسب زدن شخصی، بسته بندی قابل تنظیم و انتخاب اندازه بسته بندی خاص. برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

فراکسیون های نفتی اتر چیست؟

هنگامی که نفت تحت تقطیر کسری قرار می گیرد، فراکسیون های فرارتر طیفی از مایعات را تشکیل می دهند که با نام های مختلف شناخته می شوند، اما به آنها محدود نمی شود:

  • بنزین
  • گازوئیل
  • لیگروین
  • نفت-نفتا
  • اتر نفت
  • پترولیوم-اسپریت

این مایعات به طور کامل از هیدروکربن ها تشکیل شده اند. برخی از آنها متعلق به سری پارافین هستند در حالی که برخی دیگر نفتن هستند. در حالی که همه آنها نقطه جوش متفاوتی دارند، حتی برخی از آنها به 50 درجه سانتیگراد می رسد، اما هیچ کدام از آنها از 170 درجه سانتیگراد تجاوز نمی کنند.

هر یک از این فراکسیون ها به جای ترکیبات شیمیایی شان، با خواص فیزیکی شان شناسایی می شوند. به عنوان مثال، اتر نفت در واقع به عنوان اتر طبقه بندی نمی شود. در عوض، این اصطلاح صرفاً برای نشان دادن سبکی و فرار – یعنی خواص فیزیکی – ماده استفاده می شود.

به طور کلی اترهای نفتی عبارتند از:

  • مایعات بی رنگ
  • به شدت فرار
  • خطرات آتش سوزی به دلیل نقطه اشتعال پایین آنها

پترولیوم اسپیریت چیست؟

کسری از اتر نفتی، روغن نفتی یک مایع فرار است که از تقطیر نفت خام تولید می شود. به جای اشاره به یک ترکیب خاص، می توان آن را برای طیف وسیعی از محصولات از جمله بنزین و لیگروین استفاده کرد.

این محصولات دارای نقطه جوش کمتری نسبت به اتر نفتی یا نفتا هستند که عموماً فرارتر هستند.

خطرات ایمنی

روغن نفتی و همچنین سایر اترهای نفتی بسیار فرار هستند و به راحتی مشتعل می شوند. توصیه می کنیم قبل از نگهداری یا نگهداری این محصول، MSDS کامل را که برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است، مطالعه کنید.

هر گونه آتش سوزی ناشی از روح نفتی باید با دی اکسید کربن، فوم، مواد شیمیایی خشک یا تتراکلرید کربن مبارزه شود.

بیش از 40 سال تجربه

در phosphoric-acid.ir، ما در تلاش هستیم تا به همه مشتریان خود خدمات دوستانه ارائه دهیم. محصولات ما، از جمله روح نفت، دارای 100٪ تضمین کیفیت هستند تا بتوانید با خیال راحت خرید کنید.

امروز سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت کنید یا برای اطلاعات بیشتر با تیم فروش فنی ما تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که قبل، حین و حتی بعد از خرید به شما کمک کنیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *