خرید آنلاین زایلن ال آر جی | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

آیا به زایلن برای استفاده در آزمایشگاه نیاز دارید؟

  • ما زایلن را برای مصارف آزمایشگاهی در ظروف 2.5 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده
  • ما همچنین زایلن را برای مصارف عمومی عرضه می کنیم
  • با تمام محصولات خود، گزینه های بیشتری از جمله برچسب های شخصی و اندازه های بسته خاص را ارائه می دهیم

خواص شیمیایی و فیزیکی زایلن

زایلن که با نام‌های دی‌متیل بنزن و زایلول نیز شناخته می‌شود، یک هیدروکربن معطر است که در آن بنزن دو جایگزین با گروه‌های متیل داشته است. سه ایزومر ممکن دارای فرمول مولکولی C8H10 هستند که گاهی اوقات به صورت C6H4(CH3)2 نوشته می شود که در آن C6H4 به حلقه بنزن و (CH3)2 به دو گروه متیل اشاره دارد.

زایلن به سه شکل وجود دارد که معمولاً به آنها ارتو-، متا- و پارا- گفته می شود، بسته به محل وقوع دو جایگزینی متیل. ایزومرها با شمارش کربن‌های حلقه بنزن مشخص می‌شوند که از اولین گروه متیل شروع می‌شود و تا گروه متیل بعدی شمارش می‌شود.

  • Ortho-xylene همچنین 1،2-dimethylbenzene یا o-xylol نامیده می شود
  • متا زایلن 1،3-دی متیل بنزن یا m-xylol نیز نامیده می شود
  • پارازایلن 1،4-دی متیل بنزن یا p-xylol نیز نامیده می شود

زایلن چگونه ساخته می شود؟

زایلن مهمترین ماده پتروشیمیایی است که در طی تولید سوخت کک توسط رفرمینگ کاتالیزوری یا کربنیزه کردن زغال سنگ سنتز می شود. به طور معمول، زایلن از طریق متیلاسیون بنزن تولید می شود. اکثر محصولات تجاری حاوی مخلوطی از هر سه ایزومر هستند، معمولاً 40-65٪ متا زایلن و حداکثر 20٪ ارتو و پارا زایلن. برخی از کاربردهای خاص نیاز به پارازایلن خالص دارند که می‌توان آن را با ترانس آلکیلاسیون زایلن با تری متیل بنزن در واکنشی که توسط زئولیت‌ها کاتالیز می‌شود به دست آورد.

بیش از 40 سال تجربه

phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال است که در بازار تأسیس شده است و در طی آن دوره ما برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان شهرت رشک‌آوری به دست آورده‌ایم. اگر به کمک نیاز دارید، یکی از اعضای تیم پشتیبانی مشتری ما خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از سفارش شما به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصول ما نیازهای شما را برآورده می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *