خرید آنلاین سود سوزآور 1M (1N).

چرا سود سوز آور 1M (1N) را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما سود سوزآور 1M (1N) را در ظروف 2.5 لیتری و 5 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده. ما همچنین طیف گسترده ای از محصولات سود سوزآور دیگر را به صورت محلول یا جامد ارائه می دهیم تا تمام نیازهای شما را پوشش دهد. علاوه بر این، همه محصولات با گزینه‌های متنوعی از جمله برچسب‌گذاری سفارشی یا اندازه‌های بسته خاص عرضه می‌شوند. برای جزئیات بیشتر به سادگی با ما تماس بگیرید.

استفاده از سود سوزآور در خمیرسازی شیمیایی

سود سوزآور – با نام مستعار هیدروکسید سدیم، NaOH – یک ترکیب بسیار متنوع است که در بسیاری از کاربردهای صنعتی و خانگی استفاده می شود. تولید کاغذ یکی از این نمونه هاست.

  • خمیر چوب: به ویژه سود سوزآور در مراحل اولیه خمیرسازی چوب در کنار سولفید سدیم (Na2S) نقش دارد. هر دوی این مواد اجزای کلیدی در فرآیند کرافت هستند: آنها محلولی به نام محلول مشروب سفید را تشکیل می دهند که برای شکستن پیوند بین الیاف سلولز (که برای کاغذ استفاده می شود) از سایر اجزای چوب مانند لیگنین و همی سلولز استفاده می شود. ایده این است که ترکیبات نامطلوب را به قطعات محلول در آب تجزیه کنیم که می توان آنها را شسته، اما به طور اساسی بدون تأثیر بر ساختار الیاف سلولزی.
  • سفید کننده پالپ قهوه ای: سود سوزآور نیز در مراحل بعدی به ویژه در هنگام سفید شدن خمیر تولید شده در مراحل اولیه دخیل است.

چرا از سود سوزآور استفاده کنیم؟

سود سوزآور در این فرآیند به دلیل توانایی آن در حفظ یک محیط قلیایی قوی (pH بالای 10) برای ترویج استخراج اکسیداتیو و لایه‌زدایی استفاده می‌شود. این باعث می شود کاغذ سفید با کیفیت عالی، قوی و مقاوم در برابر زرد شدن باشد.

تحویل سریع

تمامی محصولات ما با ضمانت 100% کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شوند. ما همچنین مشاوره فنی رایگان قبل از خرید شما و همچنین راهنمایی کامل در هنگام آماده شدن برای سفارش ارائه می دهیم. با طیف گسترده ای از محصولات و بیش از 40 سال تجربه، ما شهرت رشک برانگیزی برای محصولات با کیفیت خوب و پشتیبانی عالی از خدمات مشتری به همه مشتریان خود ایجاد کرده ایم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *