خرید آنلاین سولفوریک اسید تک

چرا باید اسید سولفوریک را برای استفاده عمومی از phosphoric-acid.ir خریداری کنید؟

ما اسید سولفوریک را برای استفاده عمومی در ظروف 2.5 و 25 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده بیش از 4 مورد. ما همچنین چندین محصول اسید سولفوریک دیگر از جمله 0.5M و 1M و همچنین مناسب برای استفاده تحلیلی و آزمایشگاهی عرضه می کنیم.

همه محصولات ما با گزینه های بیشتری مانند برچسب گذاری سفارشی و اندازه های بسته خاص ارائه می شوند. سفارش خود را امروز به صورت آنلاین ثبت کنید یا برای مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

آیا اسید سولفوریک برای انسان سمی است؟

این ترکیب برای چشم و پوست و همچنین دستگاه تنفسی و گوارشی خورنده است. حتی غلظت‌های رقیق‌شده آن به اندازه 10 درصد می‌تواند برای پوست در اکثر حیوانات تحریک‌کننده باشد. با وجود این، اسید سولفوریک از طریق تماس پوستی در انسان یک آلرژن محسوب نمی شود.

از نظر استنشاق یا بلع، به نظر می رسد اسید سولفوریک یک اثر موضعی دارد، نه یک اثر سیستمیک با عواقب متابولیکی.

اثرات اسید سولفوریک بر بدن چیست؟

تغییرات مشاهده شده ناشی از تماس با اسید سولفوریک عمدتاً به دلیل عمل پروتون ها (H) است که می تواند متابولیسم سلولی را مختل کرده و باعث سوختگی شود.

تا حدی، اثر اسید سولفوریک می تواند برگشت پذیر باشد، اما پس از طولانی مدت یا قرار گرفتن در معرض غلظت های بالا، آسیب ممکن است دائمی شود.

از نظر جهش زایی یا سمیت ژنتیکی، مطالعات in vitro و in vivo هیچ خاصیت سمی را نشان ندادند. علاوه بر این، علیرغم اینکه چندین مطالعه نتوانستند به طور قطعی سرطان زا بودن اسید سولفوریک را تشخیص دهند، برخی شواهد غیرمستقیم وجود دارد که نشان می دهد خطر ابتلا به انواع خاصی از سرطان پس از قرار گرفتن در معرض طولانی مدت افزایش می یابد.

به این ترتیب، IARC در حال حاضر این ترکیب را به طور بالقوه برای انسان سرطان زا می داند (گروه 1).

بیش از 40 سال تجربه

phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال است که در بازار به عنوان یک تولید کننده مواد شیمیایی تأسیس شده است، و در طی آن دوره ما برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان شهرت رشک برانگیزی ایجاد کرده ایم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *