خرید آنلاین سولفوریک اسید تک

شرح

چرا باید اسید سولفوریک را برای استفاده عمومی از phosphoric-acid.ir خریداری کنید؟

ما اسید سولفوریک را برای مصارف عمومی در ظروف 2.5 و 25 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده. ما همچنین سایر محصولات اسید سولفوریک را عرضه می کنیم که طیف وسیعی از غلظت ها و کاربردها را پوشش می دهند. علاوه بر این، همه محصولات ما با گزینه های بیشتری مانند بسته بندی شخصی و ترکیب سفارشی ارائه می شوند

واکنش با آب

اسید سولفوریک با آب به روشی کاملا گرمازا واکنش می دهد و به این ترتیب رقیق سازی باید با مخلوط کردن مقادیر کمی اسید با حجم زیادی از آب انجام شود، نه مخلوط کردن آب با اسید.

به این ترتیب اسید همیشه عامل محدود کننده است و پروتوناسیون به صورت کنترل شده اتفاق می افتد. واکنش با آب شامل تشکیل یون هیدرونیوم (H3O)، و همچنین بی سولفات (HSO4) و سولفات (SO42-):

مرحله 1: H2بنابراین4 اچ2O → H3O HSO4

مرحله 2: HSO4 اچ2O → H3ای SO42-

اسید سولفوریک یک عامل کم‌آبی عالی است، بیشتر به این دلیل که هیدراتاسیون این ماده شیمیایی از نظر ترمودینامیکی مطلوب با میل ترکیبی قوی به آب است.

به این ترتیب، محلول های غلیظ را می توان برای حذف آب از سایر ترکیبات، از جمله کربوهیدرات ها استفاده کرد. این واکنش کربن، گرما و بخار تولید می کند.

این واکنش اغلب در مدارس با مخلوط کردن شکر و اسید سولفوریک و تبدیل شکر سفید به یک بلوک سفت قهوه‌ای تیره با بوی کارامل استفاده می‌شود.

سی12اچ22O11 اچ2بنابراین4 → 12 درجه سانتیگراد11 اچ2O

خدمات دوستانه

در phosphoric-acid.ir، ما به تیم خدمات مشتری دوستانه خود بسیار افتخار می کنیم. اگر به کمک نیاز دارید، به سادگی با ما تماس بگیرید و یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

ما طیف گسترده ای از محصولات، از پتروشیمی و داروسازی تا کیت های تست تخصصی و بافر را ارائه می دهیم. تمامی محصولات ما با ضمانت 100% کیفیت ارائه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید شما ارسال می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *