خرید آنلاین ضد یخ – کنسانتره

شرح

چرا ضدیخ – کنسانتره را از phosphoric-acid.ir بخریم؟

ما در phosphoric-acid.ir ضدیخ غلیظ مطابق با BS 6580 2010 را در ظروف 5 و 25 لیتری و همچنین درام های 200 لیتری و 1000 لیتر IBC عرضه می کنیم. برای خرید عمده بیش از 4 کالا تخفیف در نظر گرفته شده است. ما همچنین می‌توانیم گزینه‌های بیشتری از جمله برچسب‌گذاری شخصی یا ترکیب سفارشی ارائه دهیم. لطفا برای یک نقل قول یا سوال فنی با ما تماس بگیرید.

سراسر دنیا

ضد یخ محصولی است که در هر مغازه DIY در سراسر جهان یافت می شود! با این حال، فرمول ترجیحی بسته به نیازهای محلی، از مکانی به مکان دیگر بسیار متفاوت است. ماده اولیه همیشه یا پروپیلن گلیکول یا اتیلن گلیکول است، اما مواد باقیمانده، اگرچه تنها بخش کوچکی از آن را نشان می‌دهند، می‌توانند بر ویژگی‌های محصولات تأثیر بگذارند.

  • ضد یخ در اروپا: مشکلات مربوط به آب سخت منجر به توسعه محصولات بدون فسفات شد. در غیر این صورت، عناصر موجود در آب می توانند با فسفات واکنش داده و رسوبات خورنده را تشکیل دهند. اکثر محصولات موجود در سراسر اروپا به عنوان هیبرید شناخته می شوند و در عوض حاوی سیلیکات و کربوکسیلات هستند
  • ضد یخ در ایالات متحده آمریکا: اکثر محصولات آمریکایی رنگ سبز دارند و در مخلوط خوردگی خود به شدت بر پایه فسفات هستند، زیرا آب مانند اروپا مشکلی ایجاد نمی کند.
  • ضد یخ در آسیا: جالب اینجاست که در این منطقه محصولات عمدتا حاوی کربوکسیلات و فسفات بوده و از سیلیکات اجتناب می کنند. آنها همچنین محصولات هیبریدی در نظر گرفته می شوند
  • ضد یخ در سراسر جهان: برای برآورده کردن (تقریبا) نیازهای همه، محصولات اخیر فقط حاوی کربوکسیلات هستند. آنها فاقد سیلیکات یا فسفات هستند، بنابراین می توان از آنها در اروپا و آسیا استفاده کرد و گزینه های بسیار محبوبی هستند. این محصولات در طول آزمایش عملکرد بسیار خوبی داشته اند، اما متاسفانه نمی توان آنها را با محصولات معمولی مبتنی بر فسفات مخلوط کرد.

بیش از 40 سال تجربه

phosphoric-acid.ir با بیش از 40 سال تجربه در این زمینه، شهرت رشک برانگیزی برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان ایجاد کرده است. ما طیف گسترده ای از محصولات ضد یخ، از غیر سمی گرفته تا مواد شیمیایی درجه آزمایشگاهی را ارائه می دهیم. تمام محصولات ما با ضمانت 100٪ کیفیت ارائه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *