خرید آنلاین فرمالدئید تک | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

به عنوان تامین کنندگان فرمالدئید، ما تمام حقایق مورد نیاز شما در مورد این ماده شیمیایی را داریم. اگر به خرید فرمالدئید به صورت آنلاین فکر می کنید، آن را از اینجا در phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید.

درباره فرمالدئید

در دمای اتاق، فرمالدئید یک گاز است. با این حال می توان آن را به صورت مایع در یک محلول در غلظت های تا 30-40٪ قرار داد. فرمالدئید با متانول حدود 4 درصد تثبیت می شود. فرمالدئید یک ماده شیمیایی بالقوه خطرناک است و به عنوان سم S1 طبقه بندی می شود. این باید فقط در مناطقی با تهویه خوب، به طور ایده آل با نوعی استخراج دود استفاده شود. این امر به ویژه هنگامی که دستگیره ها در مقیاس صنعتی هستند صادق است. برای افرادی که به طور منظم در معرض فرمالدئید قرار می گیرند، سطح قرار گرفتن در معرض باید بر این اساس کنترل شود. همیشه با فرمالدئید MSDS مشورت کنید و از تمام تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مربوطه استفاده کنید.

موارد مصرف فرمالدئید

کاربردهای فرمالدئید شامل حفظ بافت انسانی، مانند نگهداری نمونه ها یا مومیایی کردن و برای ساخت چسب و پلیمرها است. می توان از آن به صورت موضعی در پزشکی برای خشک کردن پوست استفاده کرد، مانند درمان زگیل. همچنین به عنوان یک ضد عفونی کننده استفاده می شود زیرا اکثر باکتری ها و قارچ ها را از بین می برد. فرمالدئید به طور گسترده در آزمایشگاه ها برای تجزیه و تحلیل و آزمایش عمومی استفاده می شود.

فرمالدئید را از کجا بخریم

می توانید فرمالدئید را به صورت آنلاین در phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید. phosphoric-acid.ir می تواند محلول های آبی فرمالدئید (CH2O) را در قوت ها و اندازه های بسته بندی مشخص شده توسط مشتری عرضه کند. رایج ترین واحدهای فروش ما 2.5 لیتر و 25 لیتر 37-40٪ است که به طور مرتب سطح موجودی را برای آنها حفظ می کنیم. لطفاً با شماره 0800 990 3258 تماس بگیرید تا با یک متخصص محصول صحبت کنید و در مورد نیازهای خاص خود با جزئیات بیشتر صحبت کنید. ما برای تولید و عرضه فرمالدئید (CH2O) دارای گواهینامه ISO 9001:2000 هستیم و بیش از 30 سال است که در صنعت خود تاسیس شده ایم.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *