خرید آنلاین فرمالدئید LRG 37-40% w/v

شرح

چرا فرمالدئید (مصرف آزمایشگاهی) را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما فرمالدئید را برای استفاده آزمایشگاهی در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده بیش از 4 مورد عرضه می کنیم. ما همچنین گزینه های بیشتری را با تمام محصولات خود ارائه می دهیم، از جمله بسته بندی سفارشی و ترکیب سفارشی. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نگرانی های ایمنی با فرمالدئید

این ترکیب هم برای حیوانات و هم برای انسان – خورده شده، استنشاقی یا از طریق تماس با پوست – بسیار سمی است و قرار گرفتن در معرض شدید می تواند کشنده باشد. در حال حاضر سمی، آلرژی زا و سرطان زا در نظر گرفته می شود. برای انسان، قرار گرفتن در معرض می تواند با تجزیه شیمیایی رزین های مبتنی بر فرمالدئید، استنشاق بخار فرمالدئید به طور مستقیم از محلول (به عنوان مثال محلول های مومیایی کردن) یا از طریق تولید این ترکیب پس از احتراق برخی از مواد آلی رخ دهد.

حتی در غلظت های کمتر از 0.1ppm در هوا، فرمالدئید می تواند برای چشم ها و گلو تحریک کننده باشد و ممکن است باعث سردرد، مشکل در تنفس و تشدید سایر مشکلات تنفسی شود. برای اکثر افراد، مشکلات موقتی هستند، اما قرار گرفتن در معرض سطوح بالاتر می تواند منجر به آسیب قابل توجه و دائمی به ریه ها شود. برخی شواهد همچنین ارتباطی با باروری و مشکلات باروری را نشان می دهند. برای کسانی که به فرمالدئید حساسیت دارند، قرار گرفتن در معرض آن ممکن است منجر به ضایعات پوستی موضعی یا درماتیت شود.

در خانه، افراد ممکن است با قرار گرفتن در معرض محصولات حاوی این ترکیب، مانند رنگ، لاک و پوشش کف، در معرض فرمالدئید قرار بگیرند. و همچنین استنشاق سیگار، که در آن فرمالدئید نیز وجود دارد. برای ایمنی شما، برگه های MSDS برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است.

مشاوره فنی رایگان

با بیش از 40 سال تجربه در این زمینه، ما برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان شهرت غبطه‌انگیزی ایجاد کرده‌ایم. یکی از اعضای تیم ما همیشه در دسترس است تا قبل، حین و بعد از خرید به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصول ما انتظارات شما را برآورده می کند. ما همچنین برای پاسخ به هرگونه سوالی که ممکن است در مورد محصولات خود داشته باشید، مشاوره فنی رایگان ارائه می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *