خرید آنلاین محلول بافر pH 4

شرح

چرا باید محلول بافر pH 4 را از phosphoric-acid.ir بخرید؟

ما محلول بافر pH 4 را در ظروف 1 لیتری، 2.5 لیتری، 5 لیتری و 10 لیتری عرضه می کنیم و برای سفارشات عمده تخفیف در نظر گرفته شده است. MSDS نیز برای دانلود از وب سایت ما موجود است.

ما محلول بافر pH 7، pH 9، pH 9.2 و pH 10 و همچنین محلول بافر آمونیاک را عرضه می کنیم. علاوه بر این، تمام محصولات ما دارای گزینه های بیشتری از جمله برچسب گذاری سفارشی و اندازه های بسته خاص هستند.

عامل بافر چیست؟

یک عامل بافر، که می تواند یک اسید ضعیف یا یک باز ضعیف باشد، می تواند در برابر تغییرات pH با افزودن بازها یا اسیدها مقاومت کند. این عوامل بافر معمولاً در آب حل می شوند تا محلول های بافری بسازند.

روشی که این عوامل بافری تغییرات pH را محدود می‌کنند را می‌توان با مقایسه نحوه واکنش محلول‌های بافری و غیربافری به افزودن اسیدها یا بازها نشان داد. از نظر شیمیایی، این محلول ها با ایجاد تعادل بین اسید و باز مزدوج مربوطه کار می کنند. غلظت اسید و نمک می تواند متفاوت باشد، اما نسبت آنها (به شکل لگ) ثابت می ماند.

نمونه هایی از عوامل بافر

فسفات مونوپتاسیم (MPK) یک عامل بافر است که اغلب در تولید کود استفاده می شود، تغییرات pH را محدود می کند و از اتلاف نیتروژن جلوگیری می کند و همچنین به عنوان منبع پتاسیم عمل می کند.

عوامل بافر زیادی در بدن وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که واکنش های متابولیک در محدوده pH ترجیحی آنها رخ می دهد. به عنوان مثال می توان به بی کربنات و آمونیاک و همچنین برخی پروتئین ها و فسفات اشاره کرد.

بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی شخصی بافر می شوند تا اطمینان حاصل شود که کمی اسیدی می مانند. اگر این محصولات خیلی اسیدی یا خیلی قلیایی شوند می توانند به پوست و مو آسیب برسانند.

تحویل سریع

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. اگر به کمک نیاز دارید، یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که قبل، حین و بعد از سفارش شما به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصول ما نیازهای شما را برآورده می کند. ما همچنین مشاوره فنی رایگان ارائه می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *