خرید آنلاین محلول بافر pH 7

شرح

آیا به محلول بافر PH 7 نیاز دارید؟

ما محلول بافر pH 7 را در ظروف 1 لیتری، 2.5 لیتری و 5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم. این محصول در دمای 20 درجه سانتی گراد دارای PH بین 6.98 تا 7.02 می باشد. ما همچنین محلول بافر با pH 4، pH 9، pH 9.2 و pH 10 و همچنین محلول بافر آمونیاک را عرضه می کنیم. علاوه بر این، همه محصولات ما دارای گزینه های بیشتری مانند برچسب گذاری سفارشی و اندازه های بسته خاص هستند. آنها همچنین دارای ضمانت 100٪ کیفیت هستند تا بتوانید با اطمینان خرید کنید.

راه حل های بافر چیست؟

محلول‌های بافر محلول‌هایی هستند که حاوی اسید ضعیف و بر پایه کونژوگه قوی هستند یا بالعکس. این محلول ها در برابر تغییرات pH بسیار مقاوم هستند و در محدوده معینی، حتی اگر مقادیر زیادی اسید یا باز به آن اضافه شود، مقادیر یکسانی را حفظ می کنند. محلول‌های بافر معمولاً در شرایطی استفاده می‌شوند که حفظ pH پایدار ضروری است، مانند کاربردهای شیمیایی و بیولوژیکی.

راه حل های بافر چگونه کار می کنند؟

محلول های بافر در برابر تغییرات pH به دلیل تعادل ایجاد شده بین اسید و باز مزدوج آن مقاومت می کنند. اگر اسیدی به مخلوط اضافه شود، تعادل به سمت تشکیل اسید بیشتر تغییر می کند. در نتیجه، افزایش H حداقل است و pH را تغییر نمی دهد.

به طور مشابه، یک باز اضافه شده به محلول تنها غلظت H را در مقادیر بسیار کم کاهش می دهد، که برای تغییر pH کافی نیست.

با این حال، محلول های بافر فقط در یک محدوده pH کوتاه عمل می کنند. هنگامی که اسید بیش از 95 درصد پروتونه شد، توانایی بافر تغییرات pH از بین می رود و با اضافه کردن اسید یا باز، PH به سرعت تغییر می کند.

خدمات دوستانه

در phosphoric-acid.ir، ما به تیم خدمات مشتری خود بسیار افتخار می کنیم. اگر به کمک نیاز دارید، به سادگی با ما تماس بگیرید و یکی از اعضای تیم ما خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از خرید شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما نیازهای شما را برآورده می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *