خرید آنلاین مونوپروپیلن گلیکول تک

شرح

چرا مونوپروپیلن گلیکول (مصرف عمومی) را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما مونوپروپیلن گلیکول را برای استفاده عمومی در ظروف 2.5 و 25 لیتری، درام های 200 لیتری و 1000 لیتر IBC عرضه می کنیم. ما همچنین گزینه های بیشتری را ارائه می دهیم، از برچسب زدن شخصی گرفته تا سفارشات انبوه. برای بیش از 40 سال، phosphoric-acid.ir محصولات شیمیایی تولید می کند و در طول این مدت، ما به دلیل کیفیت، خدمات و قابلیت اطمینان شهرت خود را به دست آورده ایم.

خواص شیمیایی

مونوپروپیلن گلیکول یا به طور ساده پروپیلن گلیکول یک الکل دوگانه آلی با فرمول C3H8O2 است. این یک محلول بی رنگ و بی بو است که در آب و کلروفرم بسیار محلول است. حاوی کربن نامتقارن است و به دو صورت وجود دارد. اکثر محصولات تجاری موجود مخلوطی از هر دو شکل هستند، زیرا محلول های خالص هر فرم به طور جداگانه گران است.

کاربردهای مونوپروپیلن گلیکول (مصرف عمومی)

تقریبا نیمی از کل پروپیلن گلیکول تولید شده در ساخت رزین های پلی استر غیر اشباع استفاده می شود. این ترکیب می‌تواند با اسید ایزوفتالیک و انیدرید مالئیک واکنش داده و پلیمری تولید کند که متعاقباً برای تولید پلاستیک‌های گرماسخت تحت پیوند متقابل قرار می‌گیرد.

این ترکیب همچنین ایمن در نظر گرفته می شود و می تواند به عنوان یک مرطوب کننده و نگهدارنده در محصولات غذایی و همچنین یک عنصر رایج در سیگارهای الکترونیکی و محصولات مراقبت شخصی استفاده شود. در صنعت داروسازی، حلال ترجیحی برای مواد شیمیایی نامحلول در آب است. در نهایت، آخرین کاربرد در ضد یخ و یخ زدا است، زیرا می تواند نقطه انجماد آب را کاهش دهد. در این مورد، این در حال تبدیل شدن به یک گزینه محبوب تر از محصولات جایگزین است زیرا به عنوان غیر سمی طبقه بندی می شود.

خدمات مشتری عالی

ما می‌توانیم طیف گسترده‌ای از مواد شیمیایی، از جمله مونوپروپیلن گلیکول را برای مصارف عمومی، و همچنین محصولات سفارشی را مطابق با نیازهای شما عرضه کنیم. به سادگی برای یک نقل قول یا سوال فنی با ما تماس بگیرید و یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *